Новини‎ > ‎

Навчально-методичне консультування «Шляхи підвищення ефективності навчання іноземної мови на початковому етапі»

опубліковано 20 груд. 2018 р., 09:51 Лілія Бойко   [ оновлено 20 груд. 2018 р., 10:34 ]
20 грудня 2018 року на базі Білоцерківської загаьноосвітньої школи І-ІІІ ст. №20 для вчителів англійської мови міста було організовано та проведено навчально-методичне консультування «Шляхи підвищення ефективності навчання іноземної мови на початковому етапі».

 Своїм досвідом та цікавими напрацюваннями поділилася вчитель вищої категорії БЗШ №20 Маковецька Катерина Володимирівна. Вона, зокрема, зупинилась на психологічних особливостях молодших школярів, торкнулася питання дотримання принципів навчання. Детально педагог зупинилась на особливостях використання різної наочності на уроках англійської мови.  Мова йшла про малюнки, ілюстрації, таблиці, тренажери, флеш картки, демонстраційні матеріали, відеофільми, мультфільми, так звані talking flash cards, різні види презентацій. Вчителька показала велику кількість власних напрацювань, цікавих методичних знахідок, ідеї яких колеги залюбки запозичили.

Катерина Володимирівна на своїх уроках використовує інтерактивні, рольові та ділові ігри, важливої уваги вона надає проектній роботі, адже переконана, що діти мають не просто багато разів повторювати слова чи структури, а бачити їх, проговорювати, використовувати в мовленні, прописувати, промальовувати, програвати.

Кожне твердження педагог підтверджувала готовими  проектними роботами, фото та відео власних уроків.

Формат проведення заходу припав до душі гостям, адже вони мали змогу вчитися, порівнювати, в жодному разі не оцінювати роботу колеги чи дітей. Педагоги відзначили професіоналізм   досвідченого вчителя, який намагається йти в ногу з часом, враховує особливості сучасних дітей, робить процес навчання мові цікавим та максимально корисним. 

Comments