Новини‎ > ‎

Навчально-методичне консультування для заступників директорів з НМР з проблеми «Управління процесом професійної активності педагога в умовах функціонування школи І ступеня»

опубліковано 25 квіт. 2017 р., 07:49 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 27 квіт. 2017 р., 06:25 ]

Семінар 25.04.17.pptx

25 квітня 2017 року, відповідно до плану роботи науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області, в Білоцерківській загальноосвітній школі І ступеня №23 відбулося навчально-методичне консультування для заступників директорів з НМР з проблеми «Управління процесом професійної активності педагога в умовах функціонування школи І ступеня».

Відкрив навчально-методичне консультування завідувач науково-методичним центром управління освіти і науки Висторонський В.Г., повідомивши про мету і завдання заходу, наголосив на актуальності питання діяльності школи І ступеня.

Директор школи Венжик С.В. ознайомив присутніх з історією створення навчального закладу, його можливостями.

Презентувала діяльність школи щодо підвищення професійної активності педагогів та розвитку творчості молодших школярів заступник директора з НВР Жабська В.П.

Керівник методичного об’єднання Гладка Н.О. розповіла про функціонування веб-сайту школи, а учитель Бадзюк О.Д., інструктор з ейдетики, провела цікаве практичне заняття з розвитку уяви та пам’яті.

Під час практичної частини присутні відвідали фрагменти уроків: інформатики (4-А клас, учитель Берегова О.В.), природознавства (2-Б клас,  Пащенко І.Ю.), англійської мови (4-Б клас, Вдовиченко А.С.), літературного читання (3-А клас, Бадзюк О.Д.).

Заключним акордом заходу стало фольклорне свято «Весну зустрічаємо, стрічечку весняних свят у вінок вплітаємо», підготовлене і проведене класоводом  Кучинською Т.В. та учителем музичного мистецтва       Коломієць Н.В. з учнями 2-А класу.

У підсумку заходу було прийнято конструктивні методичні рекомендації.

Comments