Новини‎ > ‎

Навчально-методичне консультування для вчителів хімії з проблеми "Інтеграційно-діяльнісний підхід до викладання хімії у спеціалізованому природничо-математичному закладі освіти"

опубліковано 24 жовт. 2016 р., 04:31 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 24 жовт. 2016 р., 04:42 ]


Презентация1.ppt

У сучасних умовах, обсяг знань і швидкість їх оновлення невпинно зростають, зрозуміло, що опанування новими знаннями потребує втілення прогресивних методологій навчання, в тому числі й такій фундаментальній науці, як хімія. 

21 жовтня 2016 р. в Білоцерківській спеціалізованій природничо-математичній школі І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка було проведено методичне консультування для вчителів хімії з проблеми: «Інтеграційно-діяльнісний підхід до викладання хімії у спеціалізованому природничо-математичному закладі освіти». На цій зустрічі в атмосфері доброзичливості, відкритості учитель хімії Залецька Оксана Володимирівна представила присутніми колегами основні прийоми та методи, які використовує у своєї діяльності. Презентувала власний сайт «Цікава хімія в школі», де розміщена  інформація для учнів та вчителів, різни вправи, навчальні заняття, проектна робота та домашній експеримент з хімії, продемонструвала використання інтерактивної дошки АВС на уроках хімії.

 Друга частина заходу була експериментальна, у якій брали участь учні 10-х, 11-х класів, та працювали у 3-х групах. Кожна група отримала своє завдання:

дослідити якісні реакції на катіони Феруму; переглянути відео та визначити речовину, яка була взята для досліду, пояснити процеси, що відбувалися, написати відповідні  рівняння реакцій; дослідити вміст катіонів Феруму у  фруктових соках,  обчислити масу яблук та винограду, які треба з*їсти, щоб забезпечити добову потребу організму. 

  Був проведений екскурс в минуле, учні розповідали як відбулося знайомство людини із залізом та його сполуками, їх використання біологічну роль в організмі. На завершення присутні висловили свої враження щодо проведеного заходу.

Comments