Новини‎ > ‎

Навчально-методичне консультування для вчителів англійської мови «Формування комунікативних компетентностей на уроках іноземної мови. Метод комунікаційних проектів».

опубліковано 7 лют. 2019 р., 12:55 Лілія Бойко   [ оновлено 11 лют. 2019 р., 03:13 користувачем Олена Гайдаєнко ]
           Навчання іноземних мов сьогодні – це навчання міжкультурної комунікації.

 6 лютого 2019 року в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №21 відбулося методичне консультування для вчителів англійської мови з проблеми «Формування комунікативних компетентностей на уроках іноземної мови. Метод комунікаційних проектів».

Учителі Бессараб Вікторія Юріївна та Синчук Наталія Віталіївна розповіли колегам про участь  у міжнародних телекомунікаційних проектах, зокрема в  навчальній програмі Європейської Комісії eTwinning. Завдяки участі в проектах цієї програми школярі не тільки налагоджують дружні стосунки з однолітками-іноземцями, а й розвивають навички критичного мислення, розширюють кругозір, підвищують мотивацію навчання.

Під час заходу було продемонстровано вимоги та критерії проектів eTwinning. Результатом майже дворічної роботи в проектах стало отримання 5 національних відзнак якості, а також 5 європейських відзнак якості, звання школи-лідера за кількістю реалізованих проектів у квітні 2017 року, учні  нагородженні сертифікатами. Ця програма дає змогу безкоштовно відвідувати якісні воркшопи для вчителів.  

А також було продемонстровано результати співпраці й відгуки вчителів з Туреччини та США. Присутні  були ознайомлені з навчальними сервісами, які полегшують і урізноманітнюють проектну діяльність.

Родзинкою навчально-методичного консультування стала групова практична частина. Педагоги були залучені до роботи по створенню лепбуків на провідні теми в міжнародних проектах: "Go greeen", "Children's rights". Окрім цього, була представлена виставка результатів проектів обміну листами та листівками з європейськими партнерами. Завдяки участі в програмі реалізуються компетентнісний, інтегрований, комунікативно-діяльнісний, особистісно зорієнтований підходи. А через зміст проектів формується толерантне ставлення до культури інших народів. 

Comments