Новини‎ > ‎

Навчально-методичне консультування для педагогів, відповідальних за підготовку роїв до участі в міському етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

опубліковано 22 лют. 2018 р., 04:02 Катя Ярмак
…Йде підготовка до гри «Джура»

21 лютого на базі Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки БНВО «Звитяга» відбулося навчально-методичне консультування для педагогів, відповідальних за підготовку роїв до участі в міському етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

            На заході були присутні: начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради  Лариса Олексіївна Щербань, педагоги Центру ВПВ і ДП «Звитяга», волонтери Червоного Хреста м. Білої Церкви,

заступники директорів з НВР,  педагоги-організатори навчальних закладів Білої Церкви та вчителі фізичного виховання.

            Під час консультування були розглянуті питання щодо підготовки роїв до участі у міському етапі гри «Джура»:  поетапне проходження роїв під час проведення гри «Джура», обговорено питання щодо залучення офіцерів і викладачів Центру «Звитяга» для підготовки роїв на етапи «Впоряд», « Стрільба з ПГ», « Рятівник». Перед присутніми виступили волонтери Червоного Хреста із пропозиціями щодо проходження етапу по наданню першої долікарської допомоги.

            Гра «Сокіл»(«Джура») у Білій Церкві – це не одноразовий захід, це система виховання. У жовтні 2017 року у місті відбувся старт цієї гри, і протягом навчального року ведеться робота з роями в навчальних закладах міста, а 27 квітня 2018 року відбудеться фініш гри «Джура» на базі БНВО «Звитяга».

Гра "Сокіл" ("Джура")


Comments