Новини‎ > ‎

Навчальне консультування "Використання Google Meet у виховній роботі"

опубліковано 20 вер. 2020 р., 03:15 Лілія Бойко   [ оновлено 21 вер. 2020 р., 04:28 ]
       
16 вересня 2020 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №20 було проведено консультування для педагогів-організаторів та новопризначених заступників директорів із виховної роботи. Сертифікований тренер Google, тренер Академії цифрового розвитку та Дкурсу "Додатки Google в освітній діяльності, педагог-організатор БЗШ №20, Наталія Підобід розповіла, показала та на практиці,  вчила колег користуватися сервісом Google Meet  у своїй діяльності. Педагоги мали змогу долучатися до запланованої раніше зустрічі, створювали власні та запрошували учасників. Наталія Іванівна показала можливості додатка у смартфоні та ноутбуці.
       Крім того освітяни працювали з іншими застосунками Google, які можна використовувати і вже використовують у закладах освіти міста не лише під час дистанційного, а й при організації традиційного освітнього та виховного процесу. Це, зокрема, сайти, форми, чати, таблиці, документи, презентації. 
       Пояснення та демонстрація були цікавими та доступними, пані Наталія допомагала, підказувала, наполягала на тому, що всім така діяльність вдаватиметься. Протягом усього часу в аудиторії панувала атмосфера творчої взаємодії.
       Учасники заходу запевнили тренера, що вивчатимуть та  використовуватимуть можливості, які надає компанія  Google для освіти.

"Використання Google Meet у виховній роботі"

 
Comments