Новини‎ > ‎

Науково-практичний семінар для асистентів вчителів і вихователів інклюзивних класів і груп, заступників директорів із навчально-виховної роботи з проблеми "Трансформація освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання і виховання"

опубліковано 19 квіт. 2019 р., 02:30 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 19 квіт. 2019 р., 03:15 ]
18 квітня 2019 року в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 відбувся науково-практичний семінар для заступників директорів із навчально-виховної роботи, учителів та асистентів учителів, які працюють в інклюзивних класах, а також вихователів, асистентів вихователів дошкільних закладів, де функціонують інклюзивні групи, з проблеми «Трансформація освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання і виховання».

У семінарі взяли участь Шульженко Діна Іванівна, доктор психологічних наук, професор кафедри психокорекційної педагогіки факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ ім. М.П. Драгоманова, Висторонський Владислав Григорович, завідуючий науково-методичним центром, Чуб Олена Володимирівна, начальник відділу дошкільної освіти.

Під час практичної частини семінару було проведено корекційно-розвиткові заняття із практичним психологом, реабілітологом, заняття в сенсорній кімнаті, показано фрагменти уроків з математики в 4-Б та правознавства в 9-В інклюзивних класах.

Семінар теоретична частина

Семінар практична частина
Comments