Новини‎ > ‎

Науково-практичний семінар для вихователів закладів дошкільної освіти міста з теми «Використання в освітньому процесі технології особистісного розвитку «Світ в картинах художників»

опубліковано 8 жовт. 2020 р., 03:16 Катя Ярмак   [ оновлено 8 жовт. 2020 р., 03:16 ]

07 жовтня у форматі Zoom-конференції відбувся науково-практичний семінар для вихователів закладів дошкільної освіти міста з теми «Використання в освітньому процесі технології особистісного розвитку «Світ в картинах художників» як засобу естетичного розвитку та джерела інформації про світ» за участю доктора педагогічних наук, провідного наукового співробітника Інституту педагогіки НАПН України Шелестової Л.В.

Під час семінару Людмила Володимирівна Шелестова акцентувала увагу на основних положеннях технології особистісного розвитку  «Світ в картинах художників» та особливостях роботи з альбомами розвивальних завдань.

Педагогічні працівники ЗДО №8 «Золотий півник» поділилися досвідом роботи щодо впровадження в освітній процес технології особистісного розвитку «Світ в картинах художників».

Для педагогів міста Білої Церкви Людмила Володимирівна Шелестова провела тренінг  «Технологія особистісного розвитку «Світ в картинах художників»». Присутні на заході відзначили, що авторська технологія є ефективним засобом навчання, виховання і розвитку дітей дошкільного віку, сприяє розвитку їх творчих здібностей, збагаченню уявлень про навколишній світ, гармонізації чуттєвого та раціонального процесів у пізнанні світу.


Comments