Новини‎ > ‎

Науково-методичний сервіс для учителів образотворчого мистецтва з проблеми «Розвиток пізнавальної та творчої компетентностей учнів засобами образотворчого мистецтва в контексті Нової української школи»

опубліковано 21 лист. 2017 р., 06:58 Інна Золотаревич   [ оновлено 21 лист. 2017 р., 07:04 ]
     21 листопада 2017 року на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся науково-методичний сервіс НМЦ для учителів образотворчого мистецтва «Розвиток пізнавальної та творчої компетентностей учнів засобами образотворчого мистецтва в контексті Нової української школи».

      Досвідом роботи з даного питання із колегами поділилась учитель образотворчого мистецтва Стрельцова Катерина Петрівна. У своєму виступі педагог розповіла, як через використання інтерактивних методик, проведення нестандартних уроків, залучення учнів до пошукової роботи формує в школярів пізнавальні та творчі компетентності.

   Практичним підтвердженням теоретичної частини науково-методичного сервісу НМЦ став урок образотворчого мистецтва «Вишивка – невмирущий оберіг. Ескіз одягу з вишитими оберегами», проведений учителем у 7-А класі. Протягом уроку семикласники ознайомилися із цікавим, змістовним матеріалом про вишивку як вид декоративно-прикладного  мистецтва, її символікою; працюючи в групах, створили власні ескізи вишивки одягу.

    Колеги з інших шкіл високо оцінили рівень проведення уроку, зазначили, що він дійсно сприяв розвитку пізнавальної активності учнів, розкриттю та реалізації їх творчих художніх здібностей.

     Наприкінці зустрічі Катерина Петрівна провела майстер-клас, де учасники  науково-методичного сервісу НМЦ створювали вітальні листівки в оригінальній техніці «малювання кавою».

     Завершенням роботи стало обговорення досвіду роботи учителя І категорії Стрельцової К. П. й напрацювання методичних рекомендацій для вчителів образотворчого мистецтва.

Стрельцова БСШ9.ppt


 

 

Comments