Новини‎ > ‎

Наукова профільна школа на базі Навчально-наукового інституту «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка

опубліковано 30 лист. 2017 р., 23:45 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 30 лист. 2017 р., 23:46 ]
        30 листопада 2017 року для юних дослідників області - членів відділення наук про Землю Малої академії наук України у місті Києві була проведена наукова профільна школа на базі Навчально-наукового інституту «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. До роботи школи долучилися учні Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 імені М.О. Кириленка та вчитель географії Богославець Н.А.

На пленарній сесії були розглянуті сучасні напрямки реалізації географічної освіти та актуальні проблеми наукових досліджень в галузі наук про Землю. Директор інституту Михайлов Володимир Альбертович ознайомив з особливостями діяльності навчально-наукового закладу.

Юні науковці та їх наукові керівники мали можливість побувати у науково-дослідних лабораторіях  інституту. А також відвідати геологічний музей,  де експонується близько 10 тисяч зразків мінералів, гірських порід, скам'янілих решток фауни і флори, серед яких чимало унікальних. Центральне місце в палеонтологічному відділі займає скелет мамонта, знайдений на території Києва.

Для педагогів-координаторів науково-дослідницької діяльності учнівської молоді було організовано школу-семінар про особливості організації наукових досліджень. Учасники заручилися  підтримкою професорсько-викладацького складу  у будь-якому науково-дослідницькому починанні.  Були встановлені корисні контакти з провідними вченими, які допоможуть організувати навчальні наукові дослідження школярів у майбутньому.

Інститут геології.pptx


Comments