Новини‎ > ‎

Молодь Київщини за зелену економіку

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 05:32 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 18 квіт. 2017 р., 05:35 ]
Кафедра екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка започаткувала щорічний конкурс творчих робіт для учнів 10-11 класів м. Києва та Київської області «Молодь Київщини за зелену економіку». Метою конкурсу є формування екологічного мислення і культури молодого покоління як рушійної сили впровадження ідей сталого розвитку економіки і підприємництва на Київщині з урахуванням сучасних екологічних проблем світу, країни і регіону, з усвідомленням особистої відповідальності за стан довкілля і безпеку умов проживання, дотримання норм соціальної, екологічно грамотної поведінки.
Тематичні напрями творчої роботи: актуальні еколого-економічні проблеми м. Києва та Київської області і шляхи їх вирішення; енергоефективність і шляхи її підвищення; «Зелений» транспорт; органічне землеробство: сутність і перспективи розвитку на Київщині; побутові відходи – найбільша екологічна проблема урбанізованих територій чи перспектива для бізнесу; екологічне, енергоощадливе будівництво; можливості розвитку «зеленого» туризму в місті та регіоні. Визначальними критеріями оцінки роботи є: актуальність теми, новизна отриманих результатів, написання на матеріалах м. Києва та Київської області, самостійний характер сформульованих висновків, оригінальність, обґрунтованість пропозицій.

12-13 квітня 2017 року у місті Києві проходила V Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Зелений бізнес: життя заради майбутнього», на якій було оприлюднено авторами результати кращих творчих робіт та проведено підбиття підсумків конкурсу «Молодь Київщини за зелену економіку».

33.pptx

На запрошення оргкомітету конференції управлінсько-німецької кафедри економічного менедменту та підприємства в засіданні взяла участь учениця 10-А класу БЗШ№ 6 Юрчик Анастасія, яка успішно представила свою наукову роботу на тему: “Врахування природоохоронних аспектів у вирощуванні культур-складників біоенергетичної сировини” (керівник учитель географії Новохацька Ольга Сергіївна). Юний науковець мала змогу не лише презентувати власні напрацювання з важливої екологічної проблеми, а й поспілкуватися з однодумцями-однолітками столичних ліцеїв та молодими науковцями. Участь у заході стала поштовхом до нових творчих пошуків учениці, яка успішно працює у шкільному науковому товаристві учнів “Паросток”.

Вітаємо ученицю 10 класу гімназії № 2 Вознесенську Тетяну та її керівника Познякову Світлану Василівну з ІІІ місцем у конкурсі творчих робіт учнів 10-11 класів м. Києва та Київської області "Молодь Київщини за зелену економіку".

Бажаємо юним науковцям нових перемог!


Comments