Новини‎ > ‎

Міський предметно-методичний сервіс НМЦ (семінар – практикум) для вчителів англійської мови

опубліковано 22 січ. 2020 р., 05:45 Лілія Бойко   [ оновлено 22 січ. 2020 р., 22:48 ]
         22 січня на базі БЗШ І-ІІІ ступенів №6 відбувся міський предметно-методичний сервіс НМЦ (семінар – практикум) для вчителів англійської мови з проблеми    «Використання інтерактивних форм і методів навчання іноземної  мови як передумова розвитку творчої особистості учня».

Вчителі Катерина Вікторівна Нетреба та Тетяна Ігорівна Лісова поділилися досвідом використання різних інтерактивних форм і методів роботи під час власної педагогічної діяльності.

Під час фрагментів уроків педагоги продемонстрували високий рівень фахової майстерності, професіоналізм та неабияку творчість. Вдало підібрані форми роботи, атмосфера товариського невимушеного спілкування, заохочення до участі сприяли взаємодії вчителя з учнями, учнів у групі. Теми занять тісно перепліталися із життям учнів, торкалися їх досвіду, емоцій, почуттів. Красива, жива англійська мова Катерини Вікторівни – приклад не лише для учнів, а й для колег.

Вчитель-методист закладу Бойко Тетяна Василівна поділилася досвідом роботи з дидактичними матеріалами для розвитку мовленнєвої компетенції учнів на уроках. Наочні матеріали вразили присутніх своїм різноманіттям, яскравістю і дитячою привабливістю.

Неймовірною крапкою заходу став виступ шкільного дитячого театру «Clever Kids» , керівником якого є вчитель англійської мови Т.А.Лєсних. Позитивні юні обдарування продемонстрували свої акторські здібності, знання англійських пісень та казок, порадували креативністю та емоційністю.

Педагоги із різних закладів міста високо оцінили семінар, адже такий захід для багатьох став стимулом до творчого переосмислення власної педагогічної діяльності, поштовхом до змін та вдосконалення. На завершення  було прийнято методичні рекомендації.

Важливий момент, який помітили гості, - це взаємопідтримка педагогів, адже в роботу щодо підготовки включилися всі вчителі англійської мови школи, відчувався й мудрий супровід директора Ніни Василівни Верис та заступника директора Ольги Леонідівни Братаненко, яка вже більше тридцяти років опікується кафедрою.

Comments