Новини‎ > ‎

Методичний практикум для вчителів закладів освіти з проблеми «Діджиталізація освіти як головний тренд розвитку освітньої системи».

опубліковано 29 жовт. 2019 р., 11:29 Ольга Паламарчук   [ оновлено 29 жовт. 2019 р., 12:33 ]
28 жовтня на базі 
БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК» відбувся методичний практикум для вчителів закладів освіти з проблеми «Діджиталізація освіти як головний тренд розвитку освітньої системи».

У ході методичного практикуму вчителі мали можливість ознайомитися із поняттями «Діджиталізація освіти» і «Педагогічне колесо Алана Керрінгтона», досвідом використання спільної цифрової дошки Jamboard, доступ до якої відбувається через браузер ПК, планшетні та мобільні програми, а також в Інтернеті. Антоніна Букач презентувала учасникам практикуму можливості Додатків Google у різних цифрових ресурсах і провела практичний курс Google Клас з використанням смартфонів та інтерактивної дошки. Для вчителів був представлений інструментарій та програмні середовища роботи з інтерактивною панеллю. Ольга Паламарчук ознайомила присутніх з новітніми інформаційними технологіями, особливостями діджиталізації освіти, системою школа у смартфоні "Моя школа" і перевагами використання інтерактивної панелі. Учасники методичного практикуму поповнили свою методичну скриньку новими знаннями освітніх програмних засобів з використанням цифрових технологій.

Comments