Новини‎ > ‎

Методичне консультування для вчителів математики

опубліковано 11 квіт. 2018 р., 07:31 Анна Чабаненко   [ оновлено 11 квіт. 2018 р., 07:33 ]
         
11 квітня 2018 року в Білоцерківському колегіумі відбулося методичне консультування з проблеми "Реалізація загальноосвітніх завдань шкільної математичної освіти шляхом формування в учнів предметних компетентностей". Відкрила консультування методист науково-методичного центру Чабаненко А.В. З вітальним словом виступила директор колегіуму Склярова Г.М.

Інформаційний блок методичного консультування складався з трьох питань. Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель математики Сіманова Т.М. виступила з доповіддю про формування предметних компетентностей учнів на уроках математики шляхом впровадження сучасних інтерактивних засобів навчання. Бесараб В.О., учитель математики, ознайомила присутніх із роллю позакласних заходів у формуванні ключових компетентностей учнів. Практичний психолог Кошова І.І. представила теорію поколінь американських учених Нейла Хоува та Уільяма Штрауса, познайомила із психологічними особливостями поколінь Y та Z, дала рекомендації щодо організації навчання сучасних дітей.

У ході практичної частини учителі математики колегіуму показали фрагмент уроку з використанням сервісів Kahoot та Plickers у 9 класі "Арифметична та геометрична прогресії. Формули n-го члена арифметичної та геометричної прогресії. Формули суми n-перших членів арифметичної та геометричної прогресії." (Сіманова Т.М.) та фрагмент позакласного заходу "Подорож по країні формул скороченого множення" (Бесараб В.О.).Наприкінці заходу учасники поділилися враженнями та виробили методичні рекомендації.

Консультування.ppt


Comments