Новини‎ > ‎

Методичне консультування для вчителів історії та правознавства з проблеми «Формування громадянської компетентності учнів на уроках історії та правознавства»

опубліковано 8 груд. 2017 р., 11:19 Інна Золотаревич   [ оновлено 11 груд. 2017 р., 23:16 ]

Процес розвитку і формування громадянина – це процес розвитку особистості, в якій органічно поєднуються високі моральні  чесноти, громадянська зрілість, патріотизм, громадянська компетентність, активність, творче начало, почуття обовязку і відповідальності перед суспільством та Батьківщиною.

8 грудні 2017 року у БЗШ № 7 відбулося методичне консультування для вчителів історії та правознавства з проблеми «Формування громадянської компетентності учнів на уроках історії та правознавства». Відкрила засідання методист НМЦ УОН БМР Золотаревич І.А. Зі вступним словом до вчителів історії та правознавства міста звернулася заступник директора з НВР БЗШ № 7 Боженко Т.В.

Учитель історії Іващенко І.В. розкрила питання «Формування громадянської компетентності учнів на уроках історії та правознавства» і наголосила, що одним з найважливіших завдань сучасного освітнього процесу є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином. Під час практичного блоку вчитель Іващенко І.В. провела фрагмент уроку правознавства з учнями 9-Б класу з теми: «Конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина.Середа О.І. провела засідання правового клубу «Феміда», де учні 10-их класів розглядали важливу проблему «Як інформаціяв пливає на поведінку людини».

Семінар історія.pptx


Comments