Новини‎ > ‎

Майстер–клас для інструкторів із фізкультури дошкільних навчальних закладів із проблеми «Організація та проведення спортивних ігор з дітьми дошкільного віку»

опубліковано 16 жовт. 2018 р., 00:40 Олена Гайдаєнко
11 жовтня 2018 року в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) комбінованого типу №2 «Берегиня» було проведено  майстер–клас для інструкторів з фізкультури дошкільних навчальних закладів  міста з проблеми  «Організація та проведення спортивних ігор  з дітьми дошкільного віку».

З дітьми дошкільного віку проводять три види рухливих ігор: сюжетні ігри, ігрові вправи (несюжетні ігри) та ігри з елементами спорту (городки, настільний теніс, бадмінтон, баскетбол, футбол, хокей).

В основу сюжетних рухливих ігор покладено життєвий досвід дитини, її уявлення про навколишній світ (дії людей, тварин, птахів). Наприклад, з оповідей дорослих, телепередач, спостере­жень за навколишнім життям діти дізнаються про поведінку тварин і птахів (як стрибає зайчик, як він ховається від лисички, як дзьобає зернятко горобчик), а потім під час гри відтворюють рухи, характерні для того чи іншого образу.

Рухи, які виконують діти під час гри, тісно пов'язані з її сюжетом. Наприклад, зайці стрибають у лісі, а мисливці полю­ють на них; бджілки літають, сідають на квіточки, збирають мед. Більшість сюжетних ігор – колективні, і дитина привчається в них погоджувати свої дії з діями інших гравців, не вередувати, діяти організовано, як вимагають правила.

Майстер-клас ДНЗ № 2
         
Comments