Новини‎ > ‎

Майстер-клас із вихователями раннього і молодшого віку закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Мистецтво орігамі»

опубліковано 19 жовт. 2018 р., 01:07 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 19 жовт. 2018 р., 02:34 ]


Орігамі - це ідеальний конструктор, що складається з однієї деталі - аркуша паперу, який дозволяє складати тисячі різноманітних фігурок. Нескладні прийоми складання та безмежна фантазія здатні створити зі шматочка паперу цілий світ. 
Слово "орігамі" японського походження і складається з двох слів: "орі" - складати та "камі" - папір. Це спосіб створення і конструювання з паперового квадрата, круга, прямокутника різноманітних виробів, іграшок та аплікацій. 

У ЗДО №25  «Оленка» відбувся майстер-клас із вихователями раннього і молодшого віку закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Мистецтво орігамі». Вихователь Миколаєнко Ліана Юріївна представила систему роботи по ознайомленню дітей дошкільного віку з технікою орігамі, яка сприятиме розвитку емоційного сприймання, творчої уяви, фантазії педагогів та дітей. Система роботи з розвитку художньо-творчих здібностей дітей дошкільного віку з використання техніки орігамі – результат педагогічного пошуку вихователя ЗДО №25 «Оленка» Миколаєнко Ліани Юріївни. 

Оригамі


Comments