Новини‎ > ‎

Майстер-класи з авторами підручників для вчителів ангійської мови, хімії, зарубіжної літератури та російської мови

опубліковано 31 бер. 2017 р., 00:29 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 31 бер. 2017 р., 00:30 ]
29 березня 2017 року науково-методичним центром управління освіти і науки спіьно з видавничо групою "Основа" були проведені майстер-класи з авторами підручників для 9 класу. Головний редактор журналу "Хімія" Тамара Михайлівна Гранкіна, відмінник освіти України, засужений учитель України, запропонувала свої "Шляхи до якісного уроку хімії" та презентувала демоверсію підручника для майбутніх дев`ятикласників. 
Учитель-практик із багаторічним досвідом роботи в загаьноосвітній та спеціаізованій школі, з практикою викладання англійської як іноземної в США, головний редактор журналу "Ангійська мова і література"О.С. Любченко виступила перед учителями-філологами з проблеми "Реалізаці компетентнісного підходу на уроках англійської мови"та презентувала демоверсію підручника для 9 класу.
З проблеми "Особистісно-орієнтоване навчання як спосіб підвищення предметної компетентності учнів на уроках зарубіжної літератури та російської мови" виступила М.В. Коновалова, головний редактор журналу "Зарубіжна література" ВГ "Основа", учмиель-методист, яка також презентувала демоверсію підручника для майбутніх учнів 9 класів.
Усі учасники зустрічі отримали сертифікати та подарункові набори від видавництва.  
Comments