Новини‎ > ‎

Майстер-клас "Інтерактивна дошка як засіб підвищення мотивації учнів початкових класів до навчання"

опубліковано 28 бер. 2018 р., 05:28 Катя Ярмак   [ оновлено 28 бер. 2018 р., 05:29 ]
28 березня 2018 року в Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів   № 12 з поглибленим вивченням інформаційно-комунікаційних технологій відбувся майстер-клас для вчителів початкових класів«Інтерактивна дошка як засіб підвищення мотивації учнів початкових класів  до навчання».

 

Якщо ми будемо вчити сьогодні так,

як навчали вчора,  ми вкрадемо у наших дітей завтра.

 

У рекомендаціях концепції Нової української школи однією з основних ключових компетентностей є інформаційно-цифрова компетентність, яка передбачає впевнене, а водночас критичне застосування інформаційно-комунікаційних технологій.

Сучасні діти живуть в оточенні яскравого світу комп’ютерних ігор та анімації.Вони дуже швидко опановують мобільні пристрої і комп’ютер. Щоб постійно володіти увагою таких дітей і зробити навчання цікавим для них, учитель повинен мати у своєму розпорядженні яскраві інтерактивні матеріали та залучити сучасні цифрові технології. Одним із технологічних засобів, що довів свою ефективність, є інтерактивна дошка.

Про можливості використанняцього електронного засобу детально розповіла вчитель початкових класів Маліновська Мирослава Анатоліївна. Вона поділилася з колегами досвідом своєї роботи з проблеми «Інтерактивна дошка як засіб підвищення мотивації учнів початкових класів  до навчання».

В атмосфері відкритості, доброзичливості вона представила власну систему роботи, ознайомила з програмним забезпеченням SmartNotebook, а також виконанням онлайн-завдань через додаток SmartLab.  Педагоги мали можливість побути в ролі учнів та виконати завдання на власних мобільних пристроях, скориставшись додатком для зчитування QR-кодів.

Мирослава Анатоліївна поділилася із педагогами інформацією про можливість застосування хмарних сервісів для створення інтерактивного плакату-конспекту уроку Padlet,інтерактивних вправ, ігор, тренажерів LearningApps.org.

Майстер-клас був цікавим, насиченим  та змістовним для всіх його учасників.

Майстер-класComments