Новини‎ > ‎

Майстер-клас для вихователів закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Формування шахово-ігрової компетенції дітей старшого дошкільного віку»

опубліковано 11 груд. 2018 р., 02:37 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 11 груд. 2018 р., 02:37 ]
На базі закладу дошкільної освіти №19 «Кобзарик» проведено друге заняття майстер-класу для вихователів закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Формування шахово-ігрової компетенції дітей старшого дошкільного віку».

В ході майстер-класу організовано відкритий перегляд роботи з дітьми старшого дошкільного віку (вихователь Некрашевич О.І.), використано імітаційне моделювання роботи з дітьми. Зокрема, слухачі МК розглянули теми з ознайомлення із шаховими фігурами, їх можливостями та правилами ходу і взяття згідно  Програми та методичних рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи «Мудрі шахи»  та  комплекту «Мудрі шахи»  (Методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи та Додаток до методичних рекомендацій з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи) авторський колектив: В. В. Семизорова, О. І. Духновська, А. Б. Кольба, Л. Ю.Пащенко, Б. П. Фенюк.

Під час обговорення вихователі поділилися враженнями щодо проведеної роботи та досвідом роботи із даної теми.

МК 2 Мудрі шахи 2018


Comments