Новини‎ > ‎

Майстер-клас для вихователів закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Формування шахово-ігрової компетенції дітей старшого дошкільного віку»

опубліковано 4 жовт. 2018 р., 03:39 Олена Гайдаєнко
02 жовтня 2018 року  на базі закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу №19 «Кобзарик» Білоцерківської міської ради Київської області проведено майстер-клас для вихователів закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Формування шахово-ігрової компетенції дітей старшого дошкільного віку».

Під час майстер-класу Семизорова В.В., Духновська О.І, Войдевич В.А та Пащенко Л.Ю. презентували учасникам Програму та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи «Мудрі шахи»  та  комплект «Мудрі шахи»: Методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи та Додаток до методичних рекомендацій з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (Авторський колектив: В. В. Семизорова, О. І. Духновська, А. Б. Кольба, Л. Ю.Пащенко, Б. П. Фенюк). Організовано відкритий перегляд заняття вихователя Наконечної О.В. з навчання старших дошкільників гри в шахи,  використано імітаційне моделювання роботи з дітьми. 

МК 1 шахи, 2018


Comments