Новини‎ > ‎

Майстер-клас для вихователів старшого дошкільного віку з проблеми «Використання пісочної анімації у розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку»

опубліковано 6 груд. 2018 р., 23:14 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 6 груд. 2018 р., 23:15 ]
У ЗДО №25 «Оленка» проведено майстер-клас для вихователів старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Використання пісочної анімації у розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку». Вихователь Мякша Ірена Едмундовна розкрила актуальність та мету використання пісочної анімації у роботі з малюками, презентувала інноваційні здоров`язбережувальні технології сендплею, пісочної анімації, роботи з кінетичним піском.

Учасники майстер-класу проявили уміння та навички розуміти, чути та прислуховуватись один до одного у педагогічних іграх «Сьогодні я тут, тому що…», «Спілкування без слів», у створенні анімаційних образів за творами Марини Людкевич «Намалюй вітер» та Ліни Костенко «Вітер», а також неіснуючих тварин за допомогою кінетичного піску, що принесло дорослим велике задоволення.

Діяльність педагогів була спрямована на самостійну творчість, розвиток фантазії, сприяла самопізнанню і самовираженню, висловлюванню власних думок.

Майстер-клас Оленка


Comments