Новини‎ > ‎

Ліцеїсти КЗ КОР «КОЛІФКС» підвели підсумки участі в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус-2017».

опубліковано 4 бер. 2018 р., 23:04 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 4 бер. 2018 р., 23:05 ]
      Вже не перший рік поспіль учні  КЗ КОР «КОЛІФКС» беруть участь у природничій грі “Геліантус”. В грудні минулого року 42 ліцеїста (а це більше ніж 20% всіх учнів ліцею) відповідали на цікаві та складні питання конкурсу. Березень розпочався підведенням підсумків конкурсу. Ліцеїсти з нетерпінням чекали результатів Міжнародної природничої гри «Геліантус-2017».  

Дипломами  ІІ ступеня було нагороджено Журавель Олену, Щитову Кристину, Д'яченко Кароліну, Краєвську Єлизавету, Притуляка Сергія. 

Дипломи ІІІ ступеня одержали Яшкін Кирило, Григор Анна, Кулик Олександра, Мацук Аліна. 

Наступні ліцеїсти були відзначенні грамотами з певних предметів: хімія та біологія - Лазаренко Денис та Кутелія Юрій; географія - Нікольнікова Анастасія, Хутько Артем, Лобанов Олександр, Бойко Владислав, Переверзєва Валерія; фізика - Щербаков Максим, Степура Богдан, Машковський Олександр, Свідро Вероніка, Опара-Уго Каріна, Харчинська Анна,Іоняк Алевтіна, Дуденок Дар’я. 

Переможців було нагороджено на загально ліцейській лінійці. Нашим вихованцям подобається брати участь у таких конкурсах. Адже вони спортсмени і їм притаманний спортивний азарт. Ми впевнені, що конкурс сприяє всебічному розвитку учасників, заохочує їх до вивчення природничих наук, вчить цінувати та берегти навколишнє середовище, що є надзвичайно актуальним сьогодні.

                                                                                                                                                                                      Координатори гри «Геліантус» вчитель біології Волик Г.П. та вчитель хімії Скоропадська С.О. 

Спортивний ліцей.ppt


Comments