Новини‎ > ‎

Консультування з питань оформлення документації НУШ

опубліковано 5 лист. 2020 р., 05:48 Лілія Бойко   [ оновлено 6 лист. 2020 р., 04:40 користувачем Олена Гайдаєнко ]

   

4 листопада 2020 року на базі БЗШ І-ІІІ ст. №7 ім. генерал-полковника Геннадія Воробйова було проведено консультування для вчителів початкових класів міста та заступників директорів закладів освіти, які опікуються навчанням у школі І ступеня.

 Т.в.о. директора КУ БМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Владислав Висторонський детально розповів освітянам про нові особливості заповнення журналів у 1- 2 та 3-4 класах НУШ, зупинився на питанні оформлення Свідоцтва досягнень учнів початкової ланки, охарактеризував всі нові документи МОН, що надійшли з початку навчального року.

 Запитань у педагогів було багато. Владислав Григорович на конкретних прикладах, спираючись на нормативну базу намагався розібратися у кожній ситуації.

 Попереду велика і непроста робота, вчителям необхідно глибоко проаналізувати документацію, погодити на педагогічних радах форму бланка Свідоцтва досягнень здобувача освіти, вивчити всі критерії, індекси і нормативи, які дозволять визначати рівень досягнень, сформованості компетентностей без використання бальної системи. 

Comments