Новини‎ > ‎

Консультування для вчителів німецької мови міста

опубліковано 7 лист. 2019 р., 00:00 Лілія Бойко   [ оновлено 7 лист. 2019 р., 00:11 ]
6 листопада на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №9 із поглибленим вивченням іноземних мов відбулося навчально-методичне консультування для вчителів німецької мови міста, де обговорювався досвід закладу з питання використання інноваційних технологій у формуванні комунікативної компетенції учнів на уроках німецької мови.
Заступник директора, Надія Іванівна Лазебник, у своєму вступному слові розповіла про специфіку діяльності школи, про досягнення та секрети успіху усієї кафедри вчителів іноземних мов, відзначила роботу Дідусенко Юлії Миколаївни та Філіпович Людмили Іванівни, які викладають німецьку мову і є справжніми професіоналами своєї справи.
Вчитель Дідусенко Ю.М., яка цього року атестується на вищу кваліфікаційну категорію, поділилася своїми напрацюваннями, доробками, ідеями та цікавими методичними знахідками. Вона разом зі своїми учнями намагається іти в ногу з часом. Юлія Миколаївна систематично відвідує семінари, конференції, що проходять при інституті Гете, її учні є учасниками щорічного Дня мов. Вчитель слідкує за тенденціями сучасної освіти, переймає досвід вчителів із різних країн і намагається зробити процес навчання учнів другій іноземній мові максимально цікавим та корисним для дітей. Для цього використовуються проекти, цікаві експерименти, відео та аудіозаписи, гаджети учнів стають їх помічниками, адже завдяки їм можна записати відео власного висловлювання з теми, підготувати і продемонструвати презентацію тощо.
Діти, яких навчають вчителі німецької мови БСШ №9, мають різний рівень володіння мовою, але їм цікаво вчитися, їх заохочують до спілкування, творчості, активності.
Мабуть, саме в цьому і полягає академічна свобода вчителя. В його бажанні виходити за рамки навчальних планів та програм задля досягнення найвищих результатів.
Comments