Новини‎ > ‎

Консультування для вчителів біології з проблеми "Формування здоров'язбережувальних компетентностей на уроках природничого циклу"

опубліковано 28 квіт. 2021 р., 07:00 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 29 квіт. 2021 р., 04:43 ]
Здоров’я кожної окремої людини – це є в цілому здоров’я української нації. На сьогоднішній день, проблема формування і забезпечення здоров’я всіх верств населення, і особливо дітей, є однією з найбільш важливих і актуальних. Особливості сучасних умов життя, екологічні та соціальні проблеми, зростання обсягів інформації, стрімкий розвиток технічного прогресу, перевага шкідливих звичок над здоровим способом життя, недостатня кількість рухової активності тощо – все це негативно впливає на стан здоров’я дітей. 
Мета сучасної школи є підготовка дітей до життя, а основна мета полягає у формуванні здорової особистості. 
Здоров'я дітей - це загальна проблема медиків, педагогів і батьків. І розв'язання цієї проблеми також залежить від упровадження в навчальний процес здоров'язберігаючих технологій. 28 квітня на базі Білоцерківської згальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 відбулося консультування для вчителів біології з проблеми "Формування здоров'язбережувальних компетентностей на уроках природничого циклу". Відкрила зустріч заступник директора з навчально-виховної роботи Ольа Федорівна Чичикало, яка наголосила на збереженні здоров'я учнівської молоді в умовах дистанційного навчання. Учитель біології та природознавства Наталія Дмитрівна Гранат зупинилася на питаннях законодавчої бази з даної проблеми, зробивши акцент на наскрізних змістових лініях, новому санітарному регламенті для закладів загальної середньої освіти, типах технологій та показниках сучасного здоров'язберігаючого уроку.
Кожна школа сьогодні шукає свій шлях змін у просторі покращення якості освіти та виховання.

Формування здоров’язбережувальних компетентностей
Comments