Новини‎ > ‎

Консультування для вчителів біології з проблеми «Формування екологічних компетентностей здобувачів освіти в процесі навчання природничих дисциплін»

опубліковано 25 лист. 2020 р., 09:04 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 25 лист. 2020 р., 09:06 ]
Сучасне суспільство висуває до освіти нові вимоги, однією з яких є формування особистостей, що спроможні ухвалювати неординарні рішення й ефективно налагоджувати взаємини у швидкоплинній реальності. Активність, самостійність, творчість, здатність адаптуватися до стрімких змін — ці риси особистості дуже важливі на сучасному етапі історичного розвитку, а їх формування потребує реалізації нових підходів до процесу навчання. Досягнення цих вимог забезпечується через формування ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для її успішної життєдіяльності. Однією із яких є екологічна компетентність. 

Саме цим завданням сучасної біологічної та екологічної освіти було присвячене консультування для вчителів біології з проблеми «Формування екологічних компетентностей здобувачів освіти  в процесі навчання природничих дисциплін», яке відбулося 25 листопада на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов у онлайн режимі. Учитель біології Ірина Іванівна Янушевич розкрила особливості формування предметних компетентностей, шляхи впровадження екологічної та природоохоронної діяльності в закладі, поділилася власним баченням та наробками. У практичній частині заходу, педагог запропонувала колегам виконати завдання екологічного квесту. Формуючи екологічну компетентність необхідно здійснювати комплексний підхід, щоб пройти з учнями шлях від знань через почуття до практичної екологічної діяльності.

КонсультуванняComments