Новини‎ > ‎

Консультування для вчителів англійської мови

опубліковано 25 бер. 2021 р., 04:11 Лілія Бойко   [ оновлено 25 бер. 2021 р., 12:11 ]
             
25 березня в режимі онлайн зустрічі відбулося консультування для вчителів англійської мови з теми "Створення інтерактивного середовища як інноваційний підхід до вивчення англійської мови. Вчителі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст №17 Олена Анатоліївна Трушківська та Тетяна Михайлівна Олейніченко поділилися досвідом власної роботи щодо створення  англомовного інтерактивного середовища в закладі. 
        Тетяна Михайлівна коротко охарактеризувала суть поняття "інтерактивні технології", звернула увагу на актуальність питання, навела конкретні приклади із досвіду взаємодії зі своїми учнями. 
        Олена Анатоліївна розповіла про інтерактивні ігри, які дають змогу зробити освітній процес цікавим, ефективним та таким, що формує важливі життєві компетентності учнів. 
        Освітяни та здобувачі освіти БЗШ №17 є активними учасниками Програми eTwinning Plus/ І під час вебінару учасники змогли побачити проміжні результати участі команди в проєктах Програми.
        Консультантка КУ БМР ЦПРПП Лілія Бойко наголосила на тому, що у нинішній час дуже важливо відчувати підтримку, допомагати один одному не лише у професійній сфері, а й в особистих питаннях.
             Зустріч завершилася вправою на створення позитивного настрою. 
             Відгуки учасників вебінару надихають на подальшу співпрацю та підтверджують думку про важливість та необхідність консультувань, що дають змогу отримати нові знання, поділити досвідом, побачити та почути колег.
Comments