Новини‎ > ‎

Консультування для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти з проблеми "Бібліотечний простір Нової української школи"

опубліковано 26 лист. 2020 р., 05:00 Людмила Швень   [ оновлено 26 лист. 2020 р., 05:05 ]
Хто не хоче відставати, мусить
 рухатися вперед, і не зупинятися,
 досягнувши вершини, а підійматися  вище
25 листопада завідувач бібліотеки Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов'янських мов Шабанова Л.О. провела консультування для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти з проблеми "Бібліотечний простір Нової української школи".

Людмила Олександрівна наголосила, що найголовніша традиція школи, як і основна задача – виховання всебічно розвиненої людини, прищеплення інтересу до знань, плекання талантів, розвиток здібностей. Здійснення особистого підходу у вихованні та навчанні дітей. Визначну роль у цьому процесі відіграє книжка. Навчити дитину любити книгу, прищеплювати навички бібліотечно- бібліографічної грамотності, формувати навички користування інформацією – провідна мета бібліотеки. «Вчимося читати – вчимося жити!»

 Шкільний бібліотекар - помічник учителя у школі, належить до тієї когорти спеціалістів, які формують гідне майбутнє нашого народу. Зрозуміло, що роль бібліотекаря і самої бібліотеки буде змінюватися з часом, але одне залишиться назавжди: роль бібліотекаря освіченого, компетентного, завжди готового допомогти.

Бібліотекарі ЗЗСО брали активну участь у ході заходу, ділилися власним  досвідом щодо переших кроків  на шляху перетворення  шкільних бібліотек у сучасні медіацентри

Презентация1Comments