Новини‎ > ‎

Консультативно-методичний практикум для заступників директорів з НВР

опубліковано 28 січ. 2021 р., 06:56 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 29 січ. 2021 р., 00:29 ]

Відповідно до плану роботи було заслухано цілий ряд актуальних та дуже важливих нині питань, що цікавлять освітянську громаду.

Директор Центру Владислав Висторонський ознайомив присутніх із порядком денним, представив доповідачів, звернув увагу на нюанси, що є важливими в роботі.

Перше питання, що розглядалося, було присвячене професійному стандарту вчителя, затвердженому 23 грудня 2020 року Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Консультант Центру Олена Гайдаєнко детально проаналізувала документ, акцентувала увагу учасників заходу на вимогах до працівників різних кваліфікаційних категорій, на особливостях таких стандартів у різних країнах та на аспектах застосування цього документа.

Консультант Тетяна Шевчук розповіла присутнім про можливості використання електронних та паперових журналів, про нормативно-правову базу, що регулює особливості документообігу. Крім того Тетяна Василівна продемонструвала основні переваги та недоліки використання електронних документів на різних цифрових платформах.

Вчитель БСПМШ №16 Сівачова Наталія Миколаївна, яка атестується на присвоєння звання «вчитель-методист», вразила своїми відеоуроками математики, які вона зібрала на власному Youtube каналі.

Вчитель фізики БЗШ №11 Ірина Миколаївна Мельник поділилася власними наробками, які увійшли до збірника завдань «Підготовка до ЗНО з фізики. Збірник тренувальних вправ».

У складний час пандемії та перенавантаження всіх учасників навчального процесу турбує проблема емоційного вигорання. Консультант Центру Лілія Бойко надала колегам поради, як розпізнати у себе симптоми вигорання і що роботи, щоб хвороба не стала хронічною, а життя набуло яскравих фарб.

Зустріч традиційно завершилася обміном думок із порушених питань.

Консультування 27.01


Comments