Новини‎ > ‎

Консультативно-методичний практикум для заступників директора з НВР Білоцерківської міської територіальної громад

опубліковано 27 квіт. 2021 р., 06:55 Лілія Бойко   [ оновлено 27 квіт. 2021 р., 06:57 ]
27 квітня відбувся консультативно-методичний практикум для заступників директора з НВР Білоцерківської міської територіальної громади.

Під час онлайн зустрічі розглядалися важливі питання, усвідомлення яких дає можливість підвищити ефективність освітнього процесу, зробити освітнє середовище комфортним, безпечним та дружнім до дитини.

Заступник директора із НМР БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Світлана Йосипівна Потильчак поділилася досвідом закладу щодо створення якісного освітнього простору як невід’ємного компонента НУШ. Гімназія №1 вже кілька років поспіль є учасником проєкту «Безпечна школа». Світлана Йосипівна звернула увагу на законодавчу базу, критерії безпечної школи, наголосила на необхідності розробки стратегії, місії, візії закладу, положення про внутрішній аудит якості освіти.

Директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Владислав Висторонський поінформував колег про онлайн систему «Експрес оцінювання», яка допоможе кожному освітньому закладу овизначити свої сильні та слабкі сторони і підготуватися до інституційного аудиту.

Консультант КУ БМР ЦПРПП  Гайдаєнко Олена Анатоліївна підбила підсумки участі учнів закладів освіти міста у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2020/2021 н.р. Олена Анатоліївна проаналізувала роботу всіх секцій, відзначила професіоналізм керівників робіт та якісну діяльність учнів, окреслила перспективи Білоцерківського територіального відділення МАН.

Участь у роботі МАН часто є стартом успішної кар’єри,  про це свідчать досягнення випускників-манівців.  Олена Гайдаєнко закликала колег розвивати таланти учнів, допомагати їм змалку, підтримувати у пошуках, заохочувати.

Людмила Аркадіївна Швень, консультант  КУ БМР ЦПРПП, присвятила свій виступ ролі бібліотеки у формуванні інформаційного простору педагога та учня. Людмила Аркадіївна привернула увагу на проблему низького інтересу до читання не лише дітей, а й дорослих та поділилася ідеями, як перетворити читання на захоплююче заняття. На завершення вона провела міні-вікторину, яка спонукала колег до того, щоб у найближчий час узяти до рук книгу і зануритись у світ літератури.

Лілія Бойко, консультант  КУ БМР ЦПРПП, поділилася думками психологів та педагогів усього світу щодо можливостей налагодження якісного спілкування із сучасним поколінням молоді. Лілія Борисівна запропонувала учительські, які чудово сприймаються сучасним молодим поколінням.

Владислав Григорович Висторонський окреслив  перспективи діяльності центру щодо задоволення професійних запитів педагогів Білоцерківської територіальної громади.

Comments