Новини‎ > ‎

Консультативно-методичний практикум для вчителів математики

опубліковано 23 лют. 2021 р., 01:47 Анна Чабаненко

Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності – це перша заповідь виховання... Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для подолання труднощів, бажання вчитися.

 В. О. Сухомлинський

22 лютого 2021 року відповідно до плану роботи Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради на базі БСШ №9 відбувся консультативно-методичний практикум «Розвиток пізнавального інтересу, інтелектуального та творчого потенціалу компетентної особистості у процесі вивчення математики та інформатики».

  Коротку характеристику високої результативності та досягнень у роботі доповідача Табурчак Т. В. надала заступник директора з НВР БСШ №9 Бадзюх Л. В.

Наукові та методологічні основи компетентнісного підходу до освітнього процесу, аналіз освітніх систем провідних європейських країн, шляхи та принципи розвитку інтелектуального та творчого потенціалу здобувачів освіти в умовах сучасної освітньої реформи  окреслила у своїй презентації  вчитель математики і інформатики Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради Київської області Табурчак Т. В.

Педагоги  могли спостерігати за ходом фрагменту онлайн-уроку з теми «Відсотки» у 9 класі, долучитися до бліц-опитування, розв’язування прикладних задач,  виконання інтерактивних вправ у Learning Apps, у додатку Google – jamboard, ознайомитись із завданнями онлайн-тестування. Важливим етапом роботи на онлайн-уроці став захист учнями власних творчих проєктів з визначеної теми. Активній роботі учнів                                                                                    на уроці, їх підготовленості та компетентності  сприяла системна та кропітка спільна робота педагога та її вихованців. 

Презентация Google


Comments