Новини‎ > ‎

Консалтинг для педагогів-організаторів "Планування - запорука ефективної роботи і життя"

опубліковано 15 груд. 2020 р., 06:31 Лілія Бойко   [ оновлено 15 груд. 2020 р., 06:37 ]

   
      15 грудня у режимі онлайн було проведено консалтинг для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти міста. Т.в.о. консультанта ЦПРПП Лілія Бойко залучила колег до обговорення питання важливості планування як особистого життя, так і робочих моментів. 
              Освітяни разом розбиралися у визначенні понять стратегічного та оперативного планування, опановували основи тайм-менеджменту, вчилися боротися із "злодіями" часу. Було розкрито питання організації часу, простору.
         Слухачі дійшли висновку, що всі справи слід планувати, ставити реальні, але гнучкі цілі, великі справи розбивати на кілька малих, щоб отримувати задоволення від досягнення успіхів. На допомогу педагогам можуть прийти паперові планувальники, органайзери, роздруковані шаблони планерів, Google календар.
         Потрібно правильно розставляти пріоритети. Навчитися відділяти важливі речі від менш важливих, термінові – і ті, що можна відкласти. Візуалізувати свій список справ.
      А у нинішніх умовах пандемії особливо важливо присвячувати себе собі, давати можливість організмові відпочивати, перезавантажуватись, але не марнувати час
     Варто навчитися говорити "ні" людям і справам, якщо шкодять  планам. 
     Щоб життя було продуктивним, слід бути чесним із самим собою, реально оцінювати внутрішні та зовнішні фактори, встановлювати досяжні цілі, розробляти такі плани, які можна реалізувати.
                                                                     

Comments