Новини‎ > ‎

Калейдоскоп міського туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021"

опубліковано 19 лист. 2020 р., 05:37 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 19 лист. 2020 р., 06:24 ]
Вчитель – це перший, а потім і головний світоч в інтелектуальному житті школяра; він пробуджує в дитини жадобу до знань, повагу до науки, культури, освіти.                                                                                                                                                                                                                                Василь Сухомлинський


Третій етап конкурсу завершено. «Майстер-клас» - демонстрація учасником методичної майстерності з реалізації власної педагогічної ідеї. Члени журі оцінювали доцільність вибору методів та прийомів, майстерність та ефективність їх використання; відповідність продемонстрованих методів та прийомів власній педагогічній ідеї, меті, змісту навчання; дотримання принципів проведення майстер-класу.

Фаховий конкурс - представлення педагогічної творчості та таланту відважних і найкращих. У конкурсних випробуваннях першого туру конкурсу брали участь 10 учителів закладів загальної середньої освіти міста. Кожен з них своїм талантом і майстерністю намагалися довести, що учитель – професія далекої дії. Це – майстер, що перетворює сіру буденність на незвіданий шлях до загадкових зірок, він несе любов туди, де була неприязнь, прощає там, де ображають, мирить, де були непорозуміння, відновлює віру серед сумнівів, дарує надію замість відчаю.


Залишилися позаду три етапи міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021». Журі підбиває підсумки, визначає переможців у номінаціях «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання».

Попереду нові виклики. Наші вчителі, як завжди, дивують своїми педагогічними знахідками, глибокими й непересічними думками, висновками. Бажаємо  успіхів, перемог і натхнення!

Фотоальбом


Comments