Новини‎ > ‎

Інструктивно-методична нарада Управління освіти і науки з питань завершення 2019/2020 н. р. та підготовки до 2020/2021 н.р.

опубліковано 13 трав. 2020 р., 03:14 Лілія Бойко   [ оновлено 13 трав. 2020 р., 03:15 ]
        13 травня 2020 року в онлайн-режимі у форматі ZOOM відбулася інструктивно-методична нарада з питань завершення 2019/2020 н. р. та підготовки до 2020/2021 н.р. До заходу долучилося 72 учасники, серед яких були керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, заступники директорів, спеціалісти Управління освіти і науки, Науково-методичного центру.

Заступник начальника Управління освіти і науки Вікторія Анатоліївна Баранова нагадала присутнім про дати завершення навчального року для всіх здобувачів освіти, про вимоги, терміни та рекомендації  щодо оформлення документації освітніх закладів, особливості оцінювання досягнень учнів в умовах навчання із використанням дистанційних технологій. Вікторія Баранова наголосила на обов’язковому дотриманні санітарних вимог під час роботи вчителів із документами в закладі освіти.

Владислав Григорович Висторонський, завідувач НМЦ, проговорив особливості завершення навчального року у початковій школі та перспективи планування роботи у наступному навчальному році, зупинився на питаннях  курсового підвищення кваліфікації педагогічних працівників та планування методичних заходів на 2020/2021 н.р.

Головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти Олеся Сергіївна Ільїна детально розповіла про варіанти проведення ДПА та ЗНО у 2019/2020 н.р. , зупинилась на питаннях формування освітніх програм і навчальних планів закладів освіти та термінів їх затвердження.

Крім того учасники наради обговорили ряд питань, які виникали у ході бесіди. Частина з них були пов’язані із новими нормативно-правовими документами Міністерства освіти і науки, інші залишилися після прочитання листів МОН, обговорень у колективах та спільнотах освітян.

Розмова була досить продуктивною, інформативною, відбувалася у комфортній дружній атмосфері. Спікери запрошували до щоденної  співпраці, наголошували готовності  усіх спеціалістів Управління освіти допомагати, спілкуватись, приймати колегіальні рішення.

Всі матеріали наради будуть надіслані на електронні адреси закладів освіти.

Comments