Новини‎ > ‎

Інструктивно-методична нарада Управління освіти і науки з питань завершення 2019/2020 н. р. та підготовки до 2020/2021 н.р.

опубліковано 13 трав. 2020 р., 03:14 Лілія Бойко   [ оновлено 13 трав. 2020 р., 03:15 ]
        13 травня 2020 року в онлайн-режимі у форматі ZOOM відбулася інструктивно-методична нарада з питань завершення 2019/2020 н. р. та підготовки до 2020/2021 н.р. До заходу долучилося 72 учасники, серед яких були керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, заступники директорів, спеціалісти Управління освіти і науки, Науково-методичного центру.

Заступник начальника Управління освіти і науки Вікторія Анатоліївна Баранова нагадала присутнім про дати завершення навчального року для всіх здобувачів освіти, про вимоги, терміни та рекомендації  щодо оформлення документації освітніх закладів, особливості оцінювання досягнень учнів в умовах навчання із використанням дистанційних технологій. Вікторія Баранова наголосила на обов’язковому дотриманні санітарних вимог під час роботи вчителів із документами в закладі освіти.

Владислав Григорович Висторонський, завідувач НМЦ, проговорив особливості завершення навчального року у початковій школі та перспективи планування роботи у наступному навчальному році, зупинився на питаннях  курсового підвищення кваліфікації педагогічних працівників та планування методичних заходів на 2020/2021 н.р.

Головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти Олеся Сергіївна Ільїна детально розповіла про варіанти проведення ДПА та ЗНО у 2019/2020 н.р. , зупинилась на питаннях формування освітніх програм і навчальних планів закладів освіти та термінів їх затвердження.

Крім того учасники наради обговорили ряд питань, які виникали у ході бесіди. Частина з них були пов’язані із новими нормативно-правовими документами Міністерства освіти і науки, інші залишилися після прочитання листів МОН, обговорень у колективах та спільнотах освітян.

Розмова була досить продуктивною, інформативною, відбувалася у комфортній дружній атмосфері. Спікери запрошували до щоденної  співпраці, наголошували готовності  усіх спеціалістів Управління освіти допомагати, спілкуватись, приймати колегіальні рішення.

Всі матеріали наради будуть надіслані на електронні адреси закладів освіти.

Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджета
Comments