Новини‎ > ‎

Французька педагогічна майстерність в рамках конкурсу "Вчитель року"

опубліковано 17 лист. 2018 р., 07:37 Лілія Бойко   [ оновлено 17 лист. 2018 р., 07:43 ]
          
Рік французької мови має на меті не лише популяризувати мову кохання, шансону  та круасанів, а ще й показати тих щасливчиків, які вже гарно вимовляють красиві французькі звуки, не просто розуміють значення фрази Je toi aime, а можуть впевнено розповісти про Париж, Єлисейські поля і навіть складні граматичні структури французькою мовою.

В нашому місті таких людей чимало. Це вчителі французької мови та їх учні, закохані в Français, мрійники, які вірять в те, що прогулятися паризькими вулицями і просто побазікати із місцянами – то досить реальна перспектива.

Серед цілої низки заходів, що проводяться в рамках Року французької мови в Україні є один, який покликаний продемонструвати професіоналізм, творчість, інноваційність, нестандартний підхід до навчання. Мова йде про конкурс «Вчитель року» в номінації «Французька мова».

16  листопада БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» гостинно прийняла у своїх стінах учасників міського етапу фахового конкурсу.

Хмельницька Ірина Валентинівна, вчитель БНВК«ЗОШ №13 – ДНЗ» та Андріанова Наталія Олександрівна, вчитель Білоцерківського колегіуму продемонстрували свій високий професіоналізм, власні цікаві знахідки, показали рівень володіння мовою, методикою викладання, інноваційними технологіями навчання. Урок Наталії Олександрівни став цікавою і веселою розвагою для учнів п’ятого класу. В результаті, граючись, вони всі разом досягли поставленої мети. Учні Ірини Валентинівни зайнялися дуже серйозною справою –  навчилися писати цікаву і грамотну замітку до відомої соціальної мережі. До речі, учні гімназії показали гарні знання, в усьому допомагали конкурсанткам.

Професійному журі було досить складно визначитися з переможцем, адже обидві учасниці – професіонали своєї справи, вчителі, які вміють зацікавити предметом, досягати цілей, формувати ті необхідні життєві компетентності, про які сьогодні наголошує Нова українська школа. Саме про таких говорять – вчитель-тьютор,  коуч, фасилітатор. Лише пару балів визначили подальший розвиток конкурсу.

Comments