Новини‎ > ‎

День англійської мови в БЗШ №7

опубліковано 15 груд. 2016 р., 07:42 Лілія Бойко   [ оновлено 8 лют. 2017 р., 23:34 ]

Англійська мова – це мова науки, культури, дипломатії, спорту, авіації, засобів масової інформації, мандрівок …. Вона є також мовою Інтернету, англійською мовою записано 90% всієї інформації, що зберігається в комп’ютерах. Англійська мова має найбагатший словниковий запас – 500 000 слів. І кожні 98 хвилин на світ з’являється нове англійське слово. Більше 1 мільярда людей у всьому світі розмовляють англійською мовою це кожен 7-й житель нашої планети!

Відповідно до указу Президента України №641/2015 оголошено 2016 рік Роком англійської мови в Україні. Це рішення було ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

14 грудня – День Англійської мови.

Учні БЗШ І-ІІІ ступенів №7 також долучилися до святкування Дня Англійської мови. Багато учнів школи взяло участь у вікторині “Amazing Facts about the English Language!”. Учні 6-х та 7-х класів випробували свої знання, розгадуючи вікторину “Around Britain”, а також відвідали багато пам’яток Англії, здійснивши відео подорож по батьківщині англійської мови. Десятикласники підготували інформаційні п’ятихвилинки про День англійської мови. Учні 8-х класів дізнались багато нового із історії виникнення та розвитку англійської мови, вивчили цікаві факти про англійську мову, ставши учасниками імпровізованих прес-конференцій “Interesting and fun facts about English!”

День Англійської мови був проведений на достатньому методичному рівні, успішно, результативно, був задіяний творчий потенціал як учнів, так і вчителів. Залучаючи учнів до творчої робити, вчителі іноземної мови забезпечили їх цікавим матеріалом країнознавчого та ігрового характеру. Вибір мовного матеріалу для кожного заходу визначався можливостями учнів, завдання розподілялися за ступенем складності. Всім дітям була надана можливість розділити радість успіху, самим брати участь у заходах, або, як глядачі, підтримувати своїх однокласників.

Comments