Новини‎ > ‎

Cвято французької мови «Nous aimons le français» в БЗШ №6

опубліковано 12 груд. 2018 р., 12:54 Лілія Бойко   [ оновлено 12 груд. 2018 р., 12:59 ]
11 грудня 2018 року у рамках Року французької мови в Україні, учнями 6,7 та 10 класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (під керівництвом учителя французької мови Шевченко Катерини Анатоліївни) було організовано та проведено свято французької мови («Nous aimons le français»), яка вважається однією з найромантичніших та найкрасивіших мов світу.

На захід було запрошено адміністрацію школи, учителів, учнів 6-8 класів.

На цьому грандіозному святі учні мали чудову нагоду продемонструвати свій талант, любов до цієї прекрасної мови, якою розмовляють 300 мільйонів людей на 5 континентах, мови французьких письменників: В. Гюго, Ж. Ляфонтена, О. Дюма, Гі де Мопассана, А. Франса, Р. Ролана, О. де Бальзака, П. Верлена, Ж. Верна, Ж. Превера.

Розпочалося свято романтичною мелодією «Під небом Парижа» («Sous le ciel de Paris»). Учні читали поезію класиків французької літератури, а також шедеври українського письменства – «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий» Т.Г. Шевченка у перекладі на французьку мову.

Із великим задоволенням учні виконували мізансценки до відомих французьких казок, співали пісні Ізабель Жеффруа (Заз), Інділи, Ванесси Параді.

Закінчилося свято ліричною піснею Джо Дассена «Єлісейські поля», яку виконували учні 10 класу, і яка об’єднала всіх глядачів та виконавців та не залишила нікого байдужим.

Comments