Новини‎ > ‎

Cемінар для заступників директорів із науково-методичної роботи з проблеми «Шляхи інтеграції школи національної меншини в полікультурне українське суспільство»

опубліковано 26 лют. 2019 р., 06:53 Катя Ярмак   [ оновлено 26 лют. 2019 р., 07:07 користувачем Олена Гайдаєнко ]

26 лютого 2019 року в НВК «Міцва-613» відбувся міський семінар для заступників директорів із навчально-виховної роботи з проблеми «Шляхи інтеграції школи національної меншини в полікультурне українське суспільство». Директор НВК  Андрющенко Нателла Ігорівна,  ознайомила присутніх з головними напрямами роботи закладу по інтеграції школи в українське суспільство. Зокрема, через реалізацію міжнародних проектів, участі у Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах тощо.

Заступник директора з НМР Бакун Людмила Михайлівна розповіла про особливості варіативної складової навчального плану, який дає можливість вивчати предмети єврейського циклу школи національної меншини та  предмети ЗНО: українська мова та історія України, на які передбачено збільшення годин навчального плану.

Навчальний заклад сприяє поглибленому вивченню івриту та  іноземних мов: англійської та інших мов, національних традицій, вихованню поваги до інших націй та народностей, сприяє взаємному збагаченню культур і традицій українського та єврейського народів.

Семінар

 
Comments