Новини‎ > ‎

Cемінар-практикум для учителів початкових класів з проблеми «Формування оптимальних умов для розвитку компетентної особистості, спроможної ефективно вирішувати проблеми власної життєдіяльності в умовах НУШ»

опубліковано 18 груд. 2019 р., 01:58 Катя Ярмак

17 грудня 2019 року в БНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 – ДНЗ» відбувся семінар-практикум учителів початкових класів з проблеми «Формування оптимальних умов для розвитку компетентної особистості, спроможної ефективно вирішувати проблеми власної життєдіяльності в умовах НУШ». Програма семінару-практикуму включала два блоки: теоретичний та практичний. Учасників семінару-практикуму вітав ансамбль бандуристів під керівництвом О.В. Полонської.  Вихователь ГПД Ковтун Л.Г. презентувала виставку декоративно-ужиткового мистецтва, на якій було представлено роботи вихованців ГПД. Завідувач НМЦ Висторонський В.Г. акцентував увагу педагогів на особливостях організації освітнього процесу відповідно до Концепції Нової української школи, у якій головним принципом є «дитиноцентризм», розвиток здібностей дитини. Учителі закладу освіти Пономаренко Т.М. та Осадча Н.С. поділилися досвідом роботи з цієї теми. Під час практичного блоку учасники семінару-практикуму відвідали тренінгове заняття в 4 класі (учитель Пономаренко Т.М.) з теми «Культура спілкування. Чому виникають конфлікти?» та виховний захід у 2-А класі (учитель Осадча Н.С.) «Ходить Святий Миколай». Під час підсумково-аналітичного етапу учасники заходу створили групові арткартини вражень.

Формування оптимальних умов для розвитку компетентної особистості, спроможної ефективно вирішувати проблеми власної життєдіяльності в умовах НУШ


Comments