Новини‎ > ‎

Cекція для музичних керівників міста з проблеми «Гра на дитячих музичних інструментах як ефективний засіб розвитку музичних здібностей дітей дошкільного віку»

опубліковано 31 січ. 2020 р., 08:56 Катя Ярмак

30 січня у ЗДО №8 «Золотий півник» відбулась секція для музичних керівників міста з проблеми «Гра на дитячих музичних інструментах як ефективний засіб розвитку музичних здібностей дітей дошкільного віку». Під час секції розглядались питання навчання дітей гри на дитячих музичних інструментах, організації гурткової роботи з навчання дітей гри на дитячих музичних  інструментах, гармонізації емоційно-почуттєвої сфери дітей дошкільного віку шляхом інструментального  музикування.

Музичний керівник  ЗДО №2 «Берегиня» Шубіна С.А. поділилася досвідом роботи щодо використання музичних іграшок і музичних інструментів під час творчої діяльності дітей.  Також музичним керівникам було презентовано програму з навчання дітей гри на музичних інструментах «Музичний дивограй» (автори Вайнер О.В., Болотова О.М., Василенко Г.В.).

Учасники секції виконували добірку вправ, що сприяють розвитку музичних здібностей та ритмічного слуху,  мали змогу взяти участь у озвученні казки за допомогою музичних інструментів та виконати музичні твори у паперовому й інструментальному оркестрах.

На завершення до уваги присутніх було представлено концерт за участю вихованців закладу, який підготувала музичний керівник Василенко Г.В. У виконанні вихованців закладу прозвучали «Турецьке рондо» В.А. Моцарта, «Марш Радецькі» Й. Штрауса., «Полька» С.Рахманінова та українські народні мелодії.

Секція музичних керівників закладів дошкільної освіти міста


Comments