Новини‎ > ‎

Презентаційний захід для вчителів міста з проблеми: «Практичне використання інноваційної української розробки Camtouch в освітньому процесі. Формування навичок роботи з інтерактивним контентом (пошук, використання, створення)»

опубліковано 16 вер. 2020 р., 00:40 Анна Чабаненко   [ оновлено 16 вер. 2020 р., 00:55 ]
15 вересня 2020 року на базі БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК»  організовано та проведено зустріч  педагогічних працівників з представниками команди стартапу ComTouch. Під час зустрічі одним із представників стартапу
ComTouch Максимом Задніпренком, студентом IV курсу КНУ імені Тараса Шевченка, було презентовано роботу команди, яка полягає у розробленні та виготовленні обладнання для закладів освіти України. Було продемонстровано технічні можливості інтерактивного сенсорного модуля ComTouch – портативного пристрою, який дозволяє перетворити будь-яку поверхню (зображення з проектора, телевізора або навіть голограму) на інтерактивну дошку та керувати нею, використовуючи спеціальні стилуси. Педагоги мали можливість поспілкуватися і задати питання щодо використання даного пристрою у своїй роботі. ComTouch встановлено в усіх закладах освіти міста. Педагоги, які використовують цей портативний пристрій, відмічають якість продукту та чудову альтернативу                                           інтерактивним дошкам.
 


Comments