Новини

         

Про методичні посібники до альбомів «Світ у картинах художників»

опубліковано Катя Ярмак

Впродовж 2019/2020 навчального року працівники ЗДО №8 «Золотий півник» плідно працювали над апробацією дидактичних матеріалів до альбому розвивальних завдань «Світ у картинах художників» під керівництвом доктора педагогічних наук, провідного наукового співробітника Інституту педагогіки НАПН України Л. В. Шелестової. Результати праці чудові - альбоми розвивальних завдань «Світ у картинах художників» для дітей 4-го та  5-го року життя. У них – майстерно дібрані авторомрепродукції картин, описи та запитання до них, розмальовки та сторінки для малювання фарбами, творчі завдання для маленьких дошкільнят.

До початку нового 2020/2021 навчального року разом з альбомами вийшли друком методичні посібники до альбому розвивальних завдань «Світ у картинах художників» для дітей 4-го та  5-го року життя.  У складі авторського колективу якого  Людмила Шелестова, Валентина Семизорова, Олена Вайнер, Оксана Болотова, Оксана Поліщук, Олександра Польська, Наталія Кунгурова, Наталія Дмитренко.

Дані методичні посібники допоможуть педагогам закладів дошкільної освіти  в організації пізнавальної діяльності дошкільнят засобами живопису. Уних подано конспекти інтегрованих занять до кожної теми альбому розвивальних завдань «Світ у картинах художників» та розкрито особливості роботи з альбомом розвивальних завдань «Світ у картинах художників» для дітей 4-го та  5-го року життя.  Вітаємо авторський колектив та бажаємо подальших успіхів!


День науки в Національному авіаційному університеті

опубліковано Олена Гайдаєнко

Сьогодення вимагає від усіх учасників навчального процесу ппошуку дієвих форм співпраці. Так, 
22 вересня 2020 року у форматі онлайн Національний 

авіаційний університет провів "День науки в НАУ" у форматі онлайн. 

Дні НАУки в НАУ – це можливість долучитися до науково-дослідницької діяльності у різних галузях науки та техніки з найдосвідченішими фахівцями 

університету. Захід, мав на меті залучення обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки і техніки, проводиться 

в рамках реалізації  програми університету «Обдарована особистість» та на замовлення Малої академії наук України. Наукову лекцію «Як працюють 

економічні закони в Україні", провела  Лахтіонова Людмила Анатоліївна, кандидат економічних наук, доцент, заступник директора ІІОТ, на платформі Zoom. 

Активними учасниками заходу стали учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти: БЗШ №5, БЗШ №3, БЗШ №7, БЗШ №11, БНВК ЗОШ №13-ДНЗ, БЗШ №18 та їх вчителі.

Видео из Google Документов


Навчальне консультування "Використання Google Meet у виховній роботі"

опубліковано 20 вер. 2020 р., 03:15 Лілія Бойко   [ оновлено 21 вер. 2020 р., 04:28 ]

       
16 вересня 2020 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №20 було проведено консультування для педагогів-організаторів та новопризначених заступників директорів із виховної роботи. Сертифікований тренер Google, тренер Академії цифрового розвитку та Дкурсу "Додатки Google в освітній діяльності, педагог-організатор БЗШ №20, Наталія Підобід розповіла, показала та на практиці,  вчила колег користуватися сервісом Google Meet  у своїй діяльності. Педагоги мали змогу долучатися до запланованої раніше зустрічі, створювали власні та запрошували учасників. Наталія Іванівна показала можливості додатка у смартфоні та ноутбуці.
       Крім того освітяни працювали з іншими застосунками Google, які можна використовувати і вже використовують у закладах освіти міста не лише під час дистанційного, а й при організації традиційного освітнього та виховного процесу. Це, зокрема, сайти, форми, чати, таблиці, документи, презентації. 
       Пояснення та демонстрація були цікавими та доступними, пані Наталія допомагала, підказувала, наполягала на тому, що всім така діяльність вдаватиметься. Протягом усього часу в аудиторії панувала атмосфера творчої взаємодії.
       Учасники заходу запевнили тренера, що вивчатимуть та  використовуватимуть можливості, які надає компанія  Google для освіти.

"Використання Google Meet у виховній роботі"

 

Презентаційний захід для вчителів міста з проблеми: «Практичне використання інноваційної української розробки Camtouch в освітньому процесі. Формування навичок роботи з інтерактивним контентом (пошук, використання, створення)»

опубліковано 16 вер. 2020 р., 00:40 Анна Чабаненко   [ оновлено 16 вер. 2020 р., 00:55 ]

15 вересня 2020 року на базі БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК»  організовано та проведено зустріч  педагогічних працівників з представниками команди стартапу ComTouch. Під час зустрічі одним із представників стартапу
ComTouch Максимом Задніпренком, студентом IV курсу КНУ імені Тараса Шевченка, було презентовано роботу команди, яка полягає у розробленні та виготовленні обладнання для закладів освіти України. Було продемонстровано технічні можливості інтерактивного сенсорного модуля ComTouch – портативного пристрою, який дозволяє перетворити будь-яку поверхню (зображення з проектора, телевізора або навіть голограму) на інтерактивну дошку та керувати нею, використовуючи спеціальні стилуси. Педагоги мали можливість поспілкуватися і задати питання щодо використання даного пристрою у своїй роботі. ComTouch встановлено в усіх закладах освіти міста. Педагоги, які використовують цей портативний пристрій, відмічають якість продукту та чудову альтернативу                                           інтерактивним дошкам.
 


ІХ установча сесія учнів-членів Малої академії наук Білоцерківського навчально-виховного об`єднання «Ліцей – МАН»

опубліковано 11 вер. 2020 р., 01:20 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 14 вер. 2020 р., 22:37 ]

        10 вересня  у БНВО «Ліцей – МАН» відбулася ІХ установча сесія учнів-членів Малої академії наук БНВО «Ліцей – МАН».

До всіх учасників шкільних первинних осередків з вітальним словам звернувся начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Ф. Петрик. У своїй промові він відзначив, що наукова діяльність у молоді роки – прекрасний спосіб самоствердитися, не тільки заявити про себе, а й відчути силу свого інтелекту і творчості. Тому молодому дослідникові, що формується, важливо ставити перед собою непрості проблеми й шукати способів їх вирішення. У місті продовжується традиція розпочинати діяльність науковців з певним аналізом попередніх років і стратегічними завданнями на новий навчальний рік. У нелегкі для освіти часи, важкий навчальний рік, було зроблено чимало. У минулому році на захист у І етапі було представлено 220 учнівських робіт зі 62 секцій у 12 відділеннях. Зростає їхня якість і кількість напрямків дослідження, усе більше старшокласників пробують свої сили в реалізації наукових прагнень. У 2019/2020 навчальному році на ІІ етап направлено 53 роботи та захищено їх. Найбільш наполегливі та творчі пройшли другий етап, але ІІІ, на жаль, не відбувся, хоч дата його визначена –  початок листопада 2020 року.

Переможцями на ІІ (обласному) етапі стали 43 учні (81%) (І місце – 12, ІІ – 18, ІІІ – 13). Призові місця вибороли учні таких закладів освіти: БЗШ №6 (8), БНВО «Ліцей-МАН» (7), БЗШ №18 (5), по чотири учні – БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» та Ліцей «Білоцерківський колегіум», БСШ №1 (3), по два учні – первинні осередки МАН чотирьох шкіл, по одному учневі – 5 освітніх закладів.

Видео из Google Документов

На пленарному засіданні учні ознайомилися з яскравими виступами О.О. Терехової, заступника директора КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»на тему «Інформаційні трансформації конкурсних платформ Малої академії наук України у 2020 році.» та Н.С. Щасливої, кандидата філологічних наук, учителя БНВО «Ліцей - МАН», «Методика наукової творчості в МАН»

Учасникам  конференції свій постерний захист продемонструвала Юлія Беженар, учениця БНВО «Ліцей-МАН», переможниця ІІ етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт у відділенні «Астрономія та астрофізика»

Ми віримо, що наукова діяльність, розпочата здобувачами освіти в шкільні роки, забезпечить їм місце у студентських наукових товариствах, дасть упевненість при виконанні дипломних робіт на рівень бакалавра й магістра, бо велика ріка життя починається з малого струмка.

Всеукраїнська осіння школа "STEM MAS.UA" чекає учнів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 - переможців Всеукраїнського інтерактивного конкурсу "МАН-Юніор Дослідник"

опубліковано 11 вер. 2020 р., 00:19 Олена Гайдаєнко


З 23 по 30 вересня Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено Всеукраїнську осінню школу «STEM MAS.UA» у режимі онлайн. 
До участі в школі запрошуються переможці і призери Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник», здобувачі освіти 7–11 класів закладів загальної середньої освіти та їхні викладачі, саме дев`ятикласники Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Артюх Андрій, Безпала Аріна, Горбач Данило та Федоренко Надія.

У програмі школи – опанування методики STEM-освіти, лекційні заняття з методики динамічного моделювання, заняття-тренінги з програмування на Arduino, наукова конференція, відеоексперименти, онлайн-тести тощо. Програма й умови проведення заходу будуть оприлюднені на сайтах man.gov.ua і man-junior.org.ua не пізніше ніж за п’ять днів до початку роботи школи. Навчання здійснюватиметься на платформах Google Classroom і Zoom.

Пишаємося нашими випускниками

опубліковано 10 вер. 2020 р., 23:59 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 11 вер. 2020 р., 00:02 ]


Вітаємо випускницю Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22, студентку ІІІ курсу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Грушу Анастасію з перемогою на заключному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Секція вихователів – методистів закладів дошкільної освіти з проблеми «Організація освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2020/2021 н. р.»

опубліковано 31 серп. 2020 р., 22:39 Катя Ярмак   [ оновлено 31 серп. 2020 р., 22:45 ]


Напередодні нового навчального року відбулася секція вихователів  - методистів закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Організація освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному  році».

 Даний захід пройшов в онлайн – режимі з використанням сервісу ZOOM. Його метою було визначення пріоритетних завдань та принципів діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році, підготовка педагогічних працівників до організації безпечного та якісного освітнього процесу з дітьми дошкільного віку в умовах пандемії.
Секція вихователів – методистів закладів дошкільної освіти з проблеми «Організація освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2020/2021 н. р.»


Вітаємо з перемогою у X Всеукраїнському конкурсі на кращий вебсайт закладу освіти колектив Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб" Білоцерківської міської ради Київської обл.

опубліковано 10 черв. 2020 р., 00:00 Ольга Паламарчук   [ оновлено 11 черв. 2020 р., 03:08 ]

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) підбила підсумки Конкурсу на кращий на кращий вебсайт закладу освіти, який було проведено Комітетом ІнАУ з питань ІКТ в освіті за підтримки Міністерства освіти і науки України (МОН) у партнерстві з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Службою освітнього омбудсмена і каналом i-ua.tv.

З вітаннями до призерів конкурсу звернулись Голова Правління Інтернет Асоціації України Анатолій Пятніков, Освітній омбудсмен України Сергій Горбачов, Голова журі Конкурсу Іван Пєтухов, член журі Конкурсу, представниця Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Галина Коломоєць. Організатори Конкурсу привітали переможців і побажали їм подальших перемог.

Перемогу у номінації «Вебсайти міських шкіл» здобув вебсайт Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб" Білоцерківської міської ради Київської обл.

Церемонія нагородження переможців відбулась в режимі відеоконференції 9 червня 2020 року.

Вітаємо з перемогою у X Всеукраїнському конкурсі на кращий вебсайт закладу освіти колектив Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб" Білоцерківської міської ради Київської обл., зичимо здоров’я і нових творчих здобутків!

1-9 of 9