Новини                                                                                       

  

Тренінг з медіа грамотності для вчителів англійської мови

опубліковано 17 черв. 2018 р., 23:47 Лілія Бойко   [ оновлено 20 черв. 2018 р., 01:05 ]

         Освітяни Білої Церкви активно долучилися до загальнодержавного проекту– масового відкритого он-лайн курсу з медіаграмотності (Massive Open Online Course – MOOC). Цей проект ініційований Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні та проводиться Регіональним офісом з питань викладання англійської мови (RELO) Посольства США в Україні та громадською організацією “Український центр громадських ініціатив “Світло” (Київ).

13 червня 2018 року на базі Білоцерківського колегіуму відбувся пятигодинний тренінг для вчителів англійської мови міста «Media Literacy for Teachers». Тренінг розширює одну з тем навчальної програми  «Уміння  XXI-го століття». Його побудовано на матеріалах курсу English for Media Literacy навчальної он-лайн платформи Coursera. Це розвивальний курс, що поєднує вивчення англійської мови та навички медіа-грамотності. Цікаво, неординарно провела цей захід Інна Литвин,  фасилітатор курсу "MOOC English for Literacy". Тренінг було спеціально підготовлено з метою надати учасникам інформацію щодо медіаграмотності, навчити найкращим шляхам отримання даних за допомогою сучасних засобів масової інформації та ознайомити з матеріалами для поширення серед колег та учнів. Педагоги навчилися розрізняти пропаганду та правдиву інформацію, перевіряти фейкові новини, дізналися про особливості створення реклами у різних ЗМІ.  Тренер озброїла вчителів джерелами, з яких можна черпати знання, вчитися, перевіряти достовірність повідомлень, зуміла легко і просто навчити учасників медіаграмотності, обережно і вдумливо користуватися джерелами інформації, перевіряти їх достовірність, ламати стереотипи. Сьогодні у розмаїтті інформаційних джерел та ще й у стані неоголошеної війни такі навички вкрай необхідні.

Учасники тренінгу отримали сертифікати про проходження навчання, інформаційні матеріали Регіонального офісу з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні та сувеніри з логотипом курсу.

 Більше про проект https://varta.kharkov.ua/news/city/1198336

Організатори висловлюють вдячність голові міського методичного об'єднання вчителів іноземних мов Світлані Мотижен, завідувачу науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Висторонському Владиславу Григоровичу, методисту НМЦ Бойко Лілії, директору Білоцерківського колегіуму Галині Миколаївні Скляровій та начальнику літнього мовного табору Наталії Кравчук  за сприяння щодо організації та проведення тренінгу в Білій Церкві.

Засідання науково-методичної ради

опубліковано 12 черв. 2018 р., 06:47 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 12 черв. 2018 р., 06:48 ]

29 травня 2018 рок на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов'янських мов відбулося чергове засідання науково-методичної ради. Порядок денний включав запитання:  

      1. Про результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році.

                                                                                                           Чабаненко А.В. , методист НМЦ

2. Про результати участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2017/2018 навчальному році.

                                                                       Гайдаєнко О.А., методист НМЦ

3. Про планування науково-методичної роботи в закладі на новий навчальний рік.     Висторонський В.Г., завідувач НМЦ

 

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів, відповідальних за формування освітніх програм для 1-11 класів на 2018/2019 навчальний рік

опубліковано 30 трав. 2018 р., 02:25 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 22 черв. 2018 р., 05:15 ]


29 травня 2018 року на базі Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 імені М.О. Кириленка відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів, відповідальних за формування освітніх програм для 1-11 класів на 2018/2019 навчальний рік. Модераторами наради були Олеся Сергіївна Ільїна, головний спеціаліст управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Владислав Григорович Висторонський, завідувач науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області.

Освітня програма – це єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих закладом загальної середньої освіти для досягнення учнями результатів навчання. Основою для розроблення освітньої програми є Державний стандарт загальної середньої освіти відповідного рівняОсвітня програма має містити: загальний обсяг навчального навантаження та очікувані результати навчання здобувачів освіти; вимоги до осіб, які можуть розпочати навчання за програмою; перелік, зміст, тривалість і взаємозв’язок освітніх галузей та/або предметів, дисциплін тощо, логічну послідовність їх вивчення; форми організації освітнього процесу; опис та інструменти системи внутрішнього забезпечення якості освіти; інші освітні компоненти (за рішенням закладу загальної середньої освіти). Освітня програма схвалюється педагогічною радою закладу освіти та затверджується його керівником. Навчальні програми предметів та курсів створюють вчителі (самостійно або об'єднавшись) на основі Стандарту, або за зразком типової (модельної) навчальної програми.

Інструктивно-методична нарада.ppt


Підсумкова нарада учасників просвітницько-профілактичного проекту «Здоров’я. Вибір кожного»

опубліковано 23 трав. 2018 р., 21:05 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 23 трав. 2018 р., 21:09 ]


23 травня проведена підсумкова нарада всіх учасників просвітницько-профілактичного проекту «Здоров’я. Вибір кожного» за участю голови громадської організації «Здорове людство» Вікторією Щур та методиста науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради О.А.Гайдаєнко, де були вручені сертифікати та подяки учасникам проекту. Слід зазначити,  що у проекті взяли участь 40 педагогів (як правило, це вчителі основ здоров’я закладів загальної середньої освіти міста та 6 керівників гуртків Станції юних натуралістів). 

Протягом кітня-травня вони провели цикл лекцій та виховних заходів  (161захід) із теми «СНІД та рак – реальні загрози. Бережи своє здоров’я та життя", в ході яких підліткам (4541 учень) надавалися статистичні дані щодо розповсюдження ВІЛ-інфекції та онкозахворювань,  дані про центри діагностики на ВІЛ/СНІД та онкозахворювання, інша корисна інформація з даної проблеми. Одночасно відбувся навчальний тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Знати, щоб жити», який провела практичний психолог СЮН Василюк Т.А., мета якого - формування активної життєвої позиції в учнів, свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких. По закінченню учнівська молодь отримала сертифікати учасників тренінгу в рамках просвітницько-профілактичного проекту «Здоров’я. Вибір кожного».

фотозвіт 1.pptx


Семінар-практикум для вихователів ДЗО міста з проблеми “Упровадження медико-педагогічної технології “ПіснеЗнайка” в освітній процес дошкільного закладу”

опубліковано 18 трав. 2018 р., 03:02 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 18 трав. 2018 р., 03:04 ]

У дошкільному закладі освіти №21 “Малятко” відбувся семінар-практикум для вихователів ДЗО міста з проблеми: “Упровадження медико-педагогічної технології “ПіснеЗнайка” в освітній процес дошкільного закладу”, де висвітлювались питання гармонізуючої освіти, комфортного навчання з урахуванням психофізіології  дітей дошкільного віку, як здорових дітей, так і за наявності різних захворювань: затримки психічного розвитку, зниження зору, слуху, при заїканні, психоемоційних відхиленнях.

Музикотерапевтична педагогіка «ПіснеЗнайка» дає можливість дітям дошкільного віку комфортно навчатись і гармонійно розвиватись, всебічно підготуватись до шкільного навчання. Психофізіологічна інтеграція функцій обох півкуль мозку, трьох каналів сприйняття інформації (слухового, зорового, кінестетичного); стимулює дозрівання центрів пізнавальної сфери (уваги, пам’яті, мислення, мовлення), сприяє легкому засвоєнню знань, поліпшенню фізичного й психічного здоров’я дітей. «ПіснеЗнайка» одночасно навчає, виховує й оздоровлює дітей.

ПіснеЗнайка ЗДО №21.ppsx


Семінар–практикум для завідувачів дошкільних навчальних закладів з проблеми: «Іміджеві складові сучасного дошкільного закладу»

опубліковано 17 трав. 2018 р., 05:34 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 17 трав. 2018 р., 05:37 ]

15 травня 2018 року у ЗДО №13 «Пілот» відбувся семінар–практикум для завідувачів дошкільних навчальних закладів з проблеми: «Іміджеві складові сучасного дошкільного закладу». Позитивний імідж дошкільного закладу, його привабливість в очах вихованців та їх батьків пояснюється прагненням керівництва врахувати інтереси різних прошарків споживачів як у плані одержання основної й додаткової освіти, так й у плані розвитку особистості учасників навчально-виховного процесу. Актуалізація цього важливого питання диктується самою практикою ЗДО.

Імідж сучасного дошкільного навчального закладу нового типу – це емоційно забарвлений образ дошкільного закладу, часто свідомо сформований, який має цілеспрямовано задані характеристики і покликаний чинити психологічний вплив певної спрямованості на конкретні групи соціуму. Імідж закладу та його колективу ніколи не лишається постійним, він змінюється, уточнюється, деталізується. У цьому процесі важливу роль відіграє організація рекламної діяльності, публікації в пресі, виступи по радіо і телебаченню, виставки, ярмарки, презентації та інші заходи. 

на сайт управління.pptxСтипендія Президента України!

опубліковано 14 трав. 2018 р., 04:51 Інна Золотаревич

    
       
      Призначена стипендія Президента України переможниці XVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, яка виборола перше місце, Груші Анастасії Григорівні, учениці 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22.

Вітаємо, бажаємо здоров’я, успіхів, нових перемог!


Сучасні освітні стратегії: особливості викладання англійської мови у 1 кл. НУШ

опубліковано 11 трав. 2018 р., 00:22 Лілія Бойко   [ оновлено 11 трав. 2018 р., 00:42 ]

10 травня на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №20 відбувся семінар-практикум від видавництва "Ранок" «Сучасні освітні стратегії: особливості викладання англійської мови у 1 кл. НУШ» для вчителів англійської мови Білої Церкви та району, які викладатимуть англійську мову в перших класах у 2018/2019 н.р.

Кандидат філологічних наук, бренд-менеджер напряму «Іноземна література» видавництва «Ранок»,  спікер на Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних педагогічних конференціях, семінарах і вебінарах для вчителів іноземних мов, співавтор підручника Start up! Світлана Губарєва розповіла про особливості навчання першокласників, про метод «Visual Learning» та інші стратегії ефективного викладання англійської мови з 1-го класу НУШ.

Світлана Сергіївна презентувала компоненти НМК "Start up!", який є спільним проектом видавництва "Ранок" та компанії Go Global. До нього крім підручника з аудіодиском  входить робочий зошит із прописами та кольоровими наліпками, книга для вчителя з роздатковими матеріалами, комплект флеш-карток. Все навчання за НМК відбувається у формі гри, за комунікативною методикою, із візуальною підтримкою. Аудіосупровід від носіїв мови.

Спікер розповіла про процес голосування та вибору підручників під час конкурсу, який триватиме з 14 по 17 травня 2018 року.

Педагогів також цікавило питання навчання та сертифікації вчителів англійської мови.  Нагадаємо, що для того, щоб викладати іноземну мову в 1 класі наступного навчального року, вчитель повинен мати два сертифікати: один, який засвідчує  проходження дистанційного навчання, інший - очного. 


Вітаємо з перемогою у Міжнародному конкурсі для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів України та освітніх установ української діаспори

опубліковано 7 трав. 2018 р., 03:54 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 7 трав. 2018 р., 03:56 ]

Вітаємо Гребень Віру Валеріївну, учителя української мови і літератури Білоцерківської гімназії №2, з перемогою у Міжнародному конкурсі для вчителів 

загальноосвітніх навчальних закладів України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»

(наказ Науково-дослідного інституту українознавства від 27 лютого 2018 року № 6 «Про визначення переможців Міжнародного конкурсу  для вчителів загальноосвітніх 

навчальних закладів України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»)

Велика справа маленьких білоцерківців

опубліковано 3 трав. 2018 р., 04:10 Олена Гайдаєнко

В рамках акції благоустрою міста «Посади дерево» учні 5-А класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 ім. Т.Г. Шевчанка, члени шкільного екологічного гуртка «Юні друзі природи» Хмельнов Артем і Цюра Кирило посадили садженці червоно дуба (керівник гуртка Гуріна Вікторія Анатоліївна).

В березні цього року Хмельнов Артем брав участь у міському марафоні та отримав сертифікат на саджанці декоративного дерева. Разом із своїм другом та однокласником Цюрою Кирилом висадили маленькі деревця на території Станції юних натуралістів.

Дуб завжди вважали священним деревом, символом стійкості та мужності, в тіні дерева збирали віче для прийняття важливих рішень.  Тож перший крок справжніх чоловіків хлопці зробили, залишили свій слід на рідній землі, на планеті Земля.

Посади дерево.ppt


1-10 of 65