Новини

         

Вітаємо з перемогою у X Всеукраїнському конкурсі на кращий вебсайт закладу освіти колектив Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб" Білоцерківської міської ради Київської обл.

опубліковано 10 черв. 2020 р., 00:00 Ольга Паламарчук   [ оновлено 11 черв. 2020 р., 03:08 ]

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) підбила підсумки Конкурсу на кращий на кращий вебсайт закладу освіти, який було проведено Комітетом ІнАУ з питань ІКТ в освіті за підтримки Міністерства освіти і науки України (МОН) у партнерстві з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Службою освітнього омбудсмена і каналом i-ua.tv.

З вітаннями до призерів конкурсу звернулись Голова Правління Інтернет Асоціації України Анатолій Пятніков, Освітній омбудсмен України Сергій Горбачов, Голова журі Конкурсу Іван Пєтухов, член журі Конкурсу, представниця Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Галина Коломоєць. Організатори Конкурсу привітали переможців і побажали їм подальших перемог.

Перемогу у номінації «Вебсайти міських шкіл» здобув вебсайт Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб" Білоцерківської міської ради Київської обл.

Церемонія нагородження переможців відбулась в режимі відеоконференції 9 червня 2020 року.

Вітаємо з перемогою у X Всеукраїнському конкурсі на кращий вебсайт закладу освіти колектив Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб" Білоцерківської міської ради Київської обл., зичимо здоров’я і нових творчих здобутків!

Інструктивно-методична нарада Управління освіти і науки з питань завершення 2019/2020 н. р. та підготовки до 2020/2021 н.р.

опубліковано 13 трав. 2020 р., 03:14 Лілія Бойко   [ оновлено 13 трав. 2020 р., 03:15 ]

        13 травня 2020 року в онлайн-режимі у форматі ZOOM відбулася інструктивно-методична нарада з питань завершення 2019/2020 н. р. та підготовки до 2020/2021 н.р. До заходу долучилося 72 учасники, серед яких були керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, заступники директорів, спеціалісти Управління освіти і науки, Науково-методичного центру.

Заступник начальника Управління освіти і науки Вікторія Анатоліївна Баранова нагадала присутнім про дати завершення навчального року для всіх здобувачів освіти, про вимоги, терміни та рекомендації  щодо оформлення документації освітніх закладів, особливості оцінювання досягнень учнів в умовах навчання із використанням дистанційних технологій. Вікторія Баранова наголосила на обов’язковому дотриманні санітарних вимог під час роботи вчителів із документами в закладі освіти.

Владислав Григорович Висторонський, завідувач НМЦ, проговорив особливості завершення навчального року у початковій школі та перспективи планування роботи у наступному навчальному році, зупинився на питаннях  курсового підвищення кваліфікації педагогічних працівників та планування методичних заходів на 2020/2021 н.р.

Головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти Олеся Сергіївна Ільїна детально розповіла про варіанти проведення ДПА та ЗНО у 2019/2020 н.р. , зупинилась на питаннях формування освітніх програм і навчальних планів закладів освіти та термінів їх затвердження.

Крім того учасники наради обговорили ряд питань, які виникали у ході бесіди. Частина з них були пов’язані із новими нормативно-правовими документами Міністерства освіти і науки, інші залишилися після прочитання листів МОН, обговорень у колективах та спільнотах освітян.

Розмова була досить продуктивною, інформативною, відбувалася у комфортній дружній атмосфері. Спікери запрошували до щоденної  співпраці, наголошували готовності  усіх спеціалістів Управління освіти допомагати, спілкуватись, приймати колегіальні рішення.

Всі матеріали наради будуть надіслані на електронні адреси закладів освіти.

Засідання міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов міста «Дружня зустріч. Разом шукаємо відповіді на запитання»

опубліковано 5 трав. 2020 р., 07:30 Лілія Бойко   [ оновлено 5 трав. 2020 р., 07:36 ]

5 травня 2020 року відбулося онлайн засідання міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов міста «Дружня зустріч. Разом шукаємо відповіді на запитання».

Ініціаторами заходу стали головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти Олеся Ільїна та методист НМЦ Лілія Бойко, заручившись підтримкою завідувача НМЦ Управління освіти і науки Висторонського Владислава Григоровича, який також став активним учасником засідання.

Розуміння стурбованості педагогів щодо того, як правильно організувати завершення 2019/2020 н.р., як оформляти сторінки журналів та цілий ряд запитань, які ставили вчителі в групах соціальних мереж і стало ідеєю організувати таку зустріч.

До ефіру долучилося 73 вчителя іноземних мов Білої Церкви.

Працівники Управління освіти і науки максимально чітко й лаконічно донесли до колег інформацію Міністерства освіти і науки, Управління освіти і науки щодо організованого завершення навчального року. Роз’яснили чимало моментів щодо організації та проведення ЗНО та ДПА, налагодження співпраці з батьками учнів, проведення підсумкового оцінювання та виставлення семестрових і річних оцінок, деякі нюанси щодо оплати праці педагогічних працівників.

Олеся Сергіївна Ільїна надала методичні рекомендації щодо заповнення класних журналів, об’єктивного оцінювання учнів, підрахунку середнього балу тощо. Спираючись на власний досвід та знання, вона розбирала конкретні ситуації, які сталися чи можуть статися в закладі освіти.

Розмова видалася конструктивною, корисною, а головне – невимушеною. Вчителі ставили запитання, які їх турбують, ділилися власним досвідом роботи в умовах навчання із використанням дистанційних технологій. Вони відчули реальну підтримку і допомогу від Управління освіти і науки, Науково-методичного центру.

Після завершення зустрічі організатори отримали цілу низку схвальних відгуків та слів вдячності.

Центр еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради став переможцем конкурсу логотипів еTwinning: Project Logo Contest For a Happy Future (FHF)

опубліковано 13 квіт. 2020 р., 23:25 Олена Гайдаєнко

Центр еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради є учасником програми еTwinning нещодавно, але творчий педагогічний колектив закладу 

на чолі із директором Катериною Гармаш активно долучився вже до кількох спільних проєктів. У даний час у зв’язку із карантинними заходами по всьому світу проєкти 

на паузі, але це не завадило творчій команді ітвіннерів стати переможцями конкурсу логотипів еTwinning: Project Logo Contest  For a Happy Future (FHF). Серед 

переможців також  колективи із Греції, Туреччини, Азербайджану та Грузії.

Проєкти eTwinning розширюють сферу освітніх можливостей для вчителів-ітвіннерів та підвищують мотивацію учнів до навчання. Вчителі та учні, зареєстровані в 

мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проєктів та участі у конкурсах з іншими європейськими школами, де ключовими складовими є 

використання інформаційно-комунікаційних технологій, креативний підхід у навчанні та співпраця міжнародних команд.

Вітаємо педагогічний колектив центру і бажаємо творчих та цікавих проектів!

Онлайн-нарада НМЦ Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

опубліковано 1 квіт. 2020 р., 05:47 Лілія Бойко   [ оновлено 1 квіт. 2020 р., 05:50 ]

1 квітня 2020 року відбулася онлайн-нарада НМЦ Управління освіти і науки. Під час зустрічі, ініційованої завідувачем науково-методичного центру Владиславом Висторонським, обговорювалися питання організації та проведення засідання міської атестаційної комісії у новому форматі. Сервіс Zoom дозволяє одночасно підключати, чути, бачити багатьох учасників, обговорювати питання, тобто забезпечити спілкування колег під час карантинних заходів. Тому Управління освіти і науки планує саме у формі онлайн-конференції за участі членів атестаційної комісії та директорів закладів організувати та провести засідання міської атестаційної комісії. Експертом із даного питання була головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти Олеся Ільїна.

Крім того під час наради піднімалося питання організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти міста. Методисти НМЦ постійно моніторять  сайти, вивчають ситуацію, аналізують, які сервіси та онлайн-платформи використовуються, як відбувається навчальний процес.

Учасники наради зазначили, що складні умови праці і навчання між тим мають і позитивну сторону – педагоги, що вийшли із зони комфорту опановують нові сучасні технології, вдосконалююся, займаються самоосвітою та саморозвитком, адже ситуація тривалого карантину вимагає нових знань, вмінь, розвитку компетентностей.

Вітаємо переможців і наукових керівників ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

опубліковано 30 бер. 2020 р., 00:30 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 30 бер. 2020 р., 00:33 ]


Підведено підсумки ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, який проводився Науково-дослідним інститутом українознавства за сприяння Міністерства освіти і науки України. Фінальний етап конкурсу мав  дистанційну форму проведення, 19 березня 2020 р. журі визначило переможців (наказ науково-дослідного інституту країнознавства від 19 березня 2020 року № 7). Перемогу здобули учні Ліцею "Білоцерківський колегіум", а саме:

ІІ місце – Дмитрашко Карина Віталіївна, учениця 10 класу  Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради, науковий керівник – Туліветрова Наталія Миколаївна;

ІІІ місце – Ковальчук Анастасія Василівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради, науковий керівник – Большакова Ірина Євгеніївна;

ІІІ місце – Невгад Богдан Олександрович, учень 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради, науковий керівник – Світлоока Галина Іванівна. 


Вітаємо переможців і наукових керівників, зичимо здоров’я і нових творчих здобутків!


Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»

опубліковано 27 бер. 2020 р., 06:55 Катя Ярмак

Вітаємо переможця ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2020" у номінації "Медіакультура в бібліотечному просторі" завідувача бібліотеки Білоцерківської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 Білоцерківської міської ради Іовженко Ларису Миколаївну та лауреатів конкурсу у номінації «Модель бібліотеки Нової української школи» завідувача бібліотеки Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №20 Білоцерківської міської ради Київської області Сич Олену Володимирівну та бібліотекаря Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №20 Білоцерківської міської ради Київської області Сапункову Ганну Іванівну;  лауреатів конкурсу у номінації "Бібліотека - територія читання" завідувача бібліотеки Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради Київської області Лотоцьку Олену Валеріївну та бібліотекаря Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради Київської області Гуляй Валентину Володимирівну.


Вітаємо та бажаємо нових перемог!


    
 

           

                                             


                                           


                                  


                                  


Білоцерківська загальноосвітня школа № 21 отримала європейську нагороду eTwinning School Label 2020-2021

опубліковано 19 бер. 2020 р., 02:09 Лілія Бойко   [ оновлено 19 бер. 2020 р., 02:16 ]

               eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована у 2005 році. Її метою є створення необхідних умов для міжнародного педагогічного партнерства та сприяння співробітництву між європейськими школами за допомогою використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) та реалізації спільних онлайн-проєктів.

Серед кількох закладів міста найактивнішим учасником Програми вже не перший рік є колектив педагогів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №21.

Під час реалізації численних проєктів вчителі англійської мови Бессараб Вікторія (в Програмі 3 роки), Синчук Наталія (в Програмі 2 роки) та Косолап Алла (в Програмі 1 рік) здійснюють вагомий внесок у покращення якості навчання. За три роки заклад шість разів був відзначений  European Quallity Label (Європейською Відзнакою Якості), вісім разів - National Quality Label (Національною Відзнакою Якості), їхній проект ставав Проектом місяця, у квітні 2017 року заклад став Школою – лідером.

А днями Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№21 отримала найвищу відзнаку  від команди eTwinning - значок eTwinning School Label 2020-2021.

Такі значки отримали 2139 шкіл із усього світу, 16 шкіл України і лише 2 школи Київської області. (Офіційний список шкіл тут https://www.etwinning.net/en/pub/support/2020--2021-etwinning-school-l?fbclid=IwAR0fMX1b1JmVp315I9vDdQ1j24CxwgyN5O_FWnZyAh03CWZSLkLVnh3t2Sc#c804)

Щиро вітаємо творчий колектив школи на чолі із директором Олегом Володимировичем Мерімеріним і бажаємо їм творчих ідей, цікавих проектів, нових досягнень і підтримки!

Семінар-практикум для вчителів обслуговуючої праці з проблеми «Формування життєвих компетентцій учнів на уроках трудового навчання засобами впровадження елементів сучасних педагогічних технологій навчання»

опубліковано 10 бер. 2020 р., 05:13 Катя Ярмак   [ оновлено 10 бер. 2020 р., 05:16 ]

10 березня 2020 року у  Білоцерківській гімназії №2 відбувся семінар-практикум для вчителів обслуговуючої праці з проблеми «Формування життєвих компетентцій учнів на уроках трудового навчання засобами впровадження елементів сучасних педагогічних технологій навчання».

Бобко Анжела Миколаївна представила власний досвід з проблеми та провела майстер-клас для колег «Нове життя старих речей».

Під час спільної роботи майстра-педагога з аудиторією всі долучилися до виготовлення нових виробів пов’язки на голову (плетення футболки). Кожен  учасник отримав  позитивні емоції, неповторний виріб та мотивацію до саморозвитку.

Семінар-практикум для вчителів обслуговуючої праці


Семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Особливості організації та проведення конструкторсько-будівельних ігор з дітьми дошкільного віку».

опубліковано 3 бер. 2020 р., 07:04 Катя Ярмак

28 лютого на базі закладу дошкільної освіти № 34 «Чебурашка» відбувся семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти міста з проблеми: «Особливості організації та проведення конструкторсько-будівельних ігор з дітьми дошкільного віку».

В ході семінару вихователі познайомилися з особливостями створення розвивального предметного середовища для організації ігрової діяльності, проведення конструкторсько-будівельних ігор з дітьми різного віку, познайомилися з іграми з кінетичним піском та конструкторами ЛЕГО.

Педагоги переглянули організовані з дітьми дошкільного віку ігри «Подорож до лісу» та «Будуємо, майструємо, мандруємо», які провели вихователі Порфунова Ю.П., Ярошинська Н.Ф.

Також учасники семінару переглянули виставку методичної літератури, дидактичних матеріалів та дитячих споруд з різних конструкторів.

«Особливості організації та проведення конструкторсько-будівельних ігор з дітьми дошкільного віку»


1-10 of 109