Новини

         

Cвято французької мови «Nous aimons le français» в БЗШ №6

опубліковано 12 груд. 2018 р., 12:54 Лілія Бойко   [ оновлено 12 груд. 2018 р., 12:59 ]

11 грудня 2018 року у рамках Року французької мови в Україні, учнями 6,7 та 10 класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (під керівництвом учителя французької мови Шевченко Катерини Анатоліївни) було організовано та проведено свято французької мови («Nous aimons le français»), яка вважається однією з найромантичніших та найкрасивіших мов світу.

На захід було запрошено адміністрацію школи, учителів, учнів 6-8 класів.

На цьому грандіозному святі учні мали чудову нагоду продемонструвати свій талант, любов до цієї прекрасної мови, якою розмовляють 300 мільйонів людей на 5 континентах, мови французьких письменників: В. Гюго, Ж. Ляфонтена, О. Дюма, Гі де Мопассана, А. Франса, Р. Ролана, О. де Бальзака, П. Верлена, Ж. Верна, Ж. Превера.

Розпочалося свято романтичною мелодією «Під небом Парижа» («Sous le ciel de Paris»). Учні читали поезію класиків французької літератури, а також шедеври українського письменства – «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий» Т.Г. Шевченка у перекладі на французьку мову.

Із великим задоволенням учні виконували мізансценки до відомих французьких казок, співали пісні Ізабель Жеффруа (Заз), Інділи, Ванесси Параді.

Закінчилося свято ліричною піснею Джо Дассена «Єлісейські поля», яку виконували учні 10 класу, і яка об’єднала всіх глядачів та виконавців та не залишила нікого байдужим.

Майстер-клас вчителя-логопеда логопедичного пункту Качуріної В.В. для вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти з проблеми "Розвиток і корекція психічних функцій та розумових операцій, що забезпечують оволодіння процесами читання і письма шляхом використання прийомів ейдетики та мнемотехніки на логопедичних заняттях"

опубліковано 11 груд. 2018 р., 23:56 Катя Ярмак

    11 грудня 2018 року в  Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  N 22 відбувся майстер-клас вчителя-логопеда логопедичного пункту Качуріної В.В. для вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти з проблеми "Розвиток і корекція психічних функцій та розумових операцій, що забезпечують оволодіння  процесами читання і письма шляхом використання прийомів ейдетики та мнемотехніки на логопедичних заняттях".
     Учні  продемонстрували здатність використовувати  прийоми ейдетики та мнемотехніки адаптовані до логопедично-корекційних завдань.

Майстер-клас в БЗШ №22


Майстер-клас для вихователів закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Формування шахово-ігрової компетенції дітей старшого дошкільного віку»

опубліковано 11 груд. 2018 р., 02:37 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 11 груд. 2018 р., 02:37 ]

На базі закладу дошкільної освіти №19 «Кобзарик» проведено друге заняття майстер-класу для вихователів закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Формування шахово-ігрової компетенції дітей старшого дошкільного віку».

В ході майстер-класу організовано відкритий перегляд роботи з дітьми старшого дошкільного віку (вихователь Некрашевич О.І.), використано імітаційне моделювання роботи з дітьми. Зокрема, слухачі МК розглянули теми з ознайомлення із шаховими фігурами, їх можливостями та правилами ходу і взяття згідно  Програми та методичних рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи «Мудрі шахи»  та  комплекту «Мудрі шахи»  (Методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи та Додаток до методичних рекомендацій з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи) авторський колектив: В. В. Семизорова, О. І. Духновська, А. Б. Кольба, Л. Ю.Пащенко, Б. П. Фенюк.

Під час обговорення вихователі поділилися враженнями щодо проведеної роботи та досвідом роботи із даної теми.

МК 2 Мудрі шахи 2018


Міський брейн-ринг із німецької мови

опубліковано 6 груд. 2018 р., 23:36 Лілія Бойко   [ оновлено 6 груд. 2018 р., 23:37 ]

4 грудня о 13.30год. в актовій залі Першої гімназії відбулася інтелектуальна гра «Брейн-ринг» на знання німецької мови. У заході взяли участь команди знавців мови міста. Захід проводився в рамках поглиблення німецько-українських гуманітарних зв’язків за підтримки Гетте-інституту (м. Київ) та благодійного фонду «Товариство Розвитку» (м. Одеса).

Тематика завдань брейн-рингу – краєзнавство, крилаті вислови та прислів’я, розмовна мова.

 Кожна команда мала представити себе (творча візитка). На представлення 5 – 7 хв. Гра відбувалася між командами 1х1 у три раунди. Переможці першого та другого раундів грали у фінальному 3-му раунді. Капітан команди вирішував, хто буде відповідати на запитання. Команда, яка готова дати відповідь, піднімала прапорець. Правильна відповідь – 1 бал. Якщо відповідь не правильна, то відповідала команда-суперник. Перемогла команда, яка у фінальному раунді набрала більше балів. Команда Першої Білоцерківської гімназії здобула II місце.

 

Майстер-клас для вихователів старшого дошкільного віку з проблеми «Використання пісочної анімації у розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку»

опубліковано 6 груд. 2018 р., 23:14 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 6 груд. 2018 р., 23:15 ]

У ЗДО №25 «Оленка» проведено майстер-клас для вихователів старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти міста з проблеми «Використання пісочної анімації у розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку». Вихователь Мякша Ірена Едмундовна розкрила актуальність та мету використання пісочної анімації у роботі з малюками, презентувала інноваційні здоров`язбережувальні технології сендплею, пісочної анімації, роботи з кінетичним піском.

Учасники майстер-класу проявили уміння та навички розуміти, чути та прислуховуватись один до одного у педагогічних іграх «Сьогодні я тут, тому що…», «Спілкування без слів», у створенні анімаційних образів за творами Марини Людкевич «Намалюй вітер» та Ліни Костенко «Вітер», а також неіснуючих тварин за допомогою кінетичного піску, що принесло дорослим велике задоволення.

Діяльність педагогів була спрямована на самостійну творчість, розвиток фантазії, сприяла самопізнанню і самовираженню, висловлюванню власних думок.

Майстер-клас Оленка


ПІДБИТО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ «ЗАПРОСИ ПОЛЯРНИКА ДО СЕБЕ»

опубліковано 4 груд. 2018 р., 23:29 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 4 груд. 2018 р., 23:32 ]

Українські учасники антарктичних експедицій прочитали всі листи учнів, що надійшли до них у межах конкурсу «Запроси полярника до себе», та обрали переможців. Ними стали по 3 школи в 8 містах – Києві, Черкасах, Миколаєві, Білій Церкві, Житомирі, Одесі, Львові, Харкові. 
Загалом діти надіслали на конкурс понад 200 листів, серед яких були малюнки, відео, фото тощо. Читаючи листи, полярники оцінювали їхню креативність, продемонстровану учнями мотивацію, логічність та доступність викладу думок. В підсумку переможцями стали такі школи: 

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім. Т.Г. Шевченка, 

Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов, 

Білоцерківський навчально-виховний комплекс "Казка".

Вітаємо переможців!

Стипендія Президента України

опубліковано 4 груд. 2018 р., 23:14 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 4 груд. 2018 р., 23:30 ]

Вітаємо Мачуліна Данііла, учня 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» Білоцерківської міської ради,та бажаємо нових звершень!

29 листопада у Києві у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася церемонія вручення дипломів лауреатів стипендій Президента України переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 році. Заслужені відзнаки обдарованій учнівській молоді вручали: Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Малої академії наук, член-кореспондент Національної академії наук України Станіслав Довгий, ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» академік НАН України Михайло Згуровський, директор НЦ «Мала академія наук України» Оксен Лісовий.У своєму зверенні до дітей Лілія Гриневич зазначила, що у залі «сконцентровано молодий інтелект України» і побажала не втрачати натхнення і наполегливості, адже успіх молодого покоління – це успіх України. Цього року стипендії Президента України отримали 6 дітей Київщини. Засідання університету психолого-дидактичних знань для молодих вчителів з проблеми "Особистісні кордони та правила взаємодії"

опубліковано 3 груд. 2018 р., 04:10 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 3 груд. 2018 р., 04:11 ]

Відповідно до плану роботи управління освіти і науки 29 листопада 2018 року в навчально-методичному центрі психологічноої служби директором НМЦПС Корнієнко Людмилою Володимирівною та методистом центру Федорченко Наталією Миколаївною було проведено засідання університету психолого-дидактичних знань для молодих вчителів з проблеми: "Особистісні кордони та правила взаємодії".  У ході заняття було визначенно поняття "особистісні кордони", їх види та прогалини в їх формуванні. У практичній частині педагоги вчились  розпізнавати, встановлювати та захищати  особистісті кордони.

УНІВЕРСИТЕТ 28.11


Навчальні заняття з підготовки до ЗНО від методистів MMPublications

опубліковано 2 груд. 2018 р., 22:35 Лілія Бойко   [ оновлено 3 груд. 2018 р., 00:03 ]Вже другий рік поспіль наладжено тісну співпрацю видавництва 
MMPublications та БЗШ І-ІІІступенів №22. 

Школа отримала статус Smart School

В рамках партнерської діяльності 28 листопада 2018 року методистом MMPublications Анною Гезь був проведений семінар для вчителів англійської мови міста щодо підготовки учнів до ЗНО. На двох показових уроках "Teaching Use of English for Ukrainian State Exam" та "Teaching Listening for ZNO exam" разом з учнями 11 класу Анна продемонструвала методи підготовки до успішної здачі ЗНО. Було розкрито чимало секретів, якими зможуть скористатися майбутні випускники та їх наставники

 

Предметно-методичний сервіс для вчителів англійської мови "Формування іншомовної компетенції на уроках іноземної мови в умовах реформування освіти"

опубліковано 28 лист. 2018 р., 08:36 Лілія Бойко   [ оновлено 28 лист. 2018 р., 08:38 ]

28 листопада Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 гостинно зустріла вчителів англійської мови міста на корисному і цікавому предметно-методичному сервісі з теми «Формування іншомовної компетенції на уроках іноземної мови в умовах реформування освіти».

Педагоги, які завітали до закладу, були приємно вражені єдністю колективу, на чолі якого -  мудра і толерантна директор школи Ольга Іванівна Садаєва. Вона розпочала захід, всіляко підтримувала своїх вчителів під час семінару, щиро ділилася власним професійним та життєвим досвідом.

Вчитель Герасименко Ярослава Вікторівна розповіла  про методи  та  прийоми  формування  іншомовної  комунікації  на  уроках  іноземної  мови та продемонструвала фрагмент уроку в 11 класі з теми «Моє  місце  у  світі.  Моя  особистість». Учні продемонстрували високий рівень сформованих комунікативних навичок, а вчитель показала свій професіоналізм.

Антоніна Миколаївна Бартківська поділилася досвідом  щодо врахування  вікових  особливостей  учнів  при  формуванні навичок  усного  мовлення  на  різних етапах навчання учнів. Фрагменти її уроків колеги змогли переглянути у відеозаписах.

Олександра Миколаївна Титарчук значної уваги у своїй роботі приділяє дітям із особливими освітніми потребами і вважає, що кожна дитина заслуговує на увагу, повагу, якісне навчання. Вона показала, як захопити дітей грою, піснею, мовою в 1 класі.

Тетяна Анатоліївна Нельга зосередила увагу присутніх на гейміфікації як ефективному засобі формування комунікативної компетенції. Педагоги-учасники семінару навіть змогли тимчасово стати учнями початкової школи і пограти навчаючись.

В атмосферу Лондона разом зі своїм 6-Б класом майстерно  занурила колег молода вчителька Максименко Людмила Вікторівна.

Більше 20 вчителів англійської мови міста високо оцінили роботу кафедри іноземних мов БЗШ №5. Гості відчули неймовірну підтримку педагогів школи з боку директора Садаєвої О.І, заступників директора Коваль С.В., Волкової О.Б. Відгуки про захід були лише позитивними. Вчителі, зокрема,  відмітили високий професіоналізм, грунтовну підготовку, відповідність вимогам сьогодення та запитам Нової української школи. Спектр питань, що розглядалися, був досить широким і цікавим, при цьому дозований і важливий теоретичний матеріал. Після завершення заходу кожен поніс із собою бажання щось змінювати, натхнення вчитися новому, позитивні враження і вдячність.

.

1-10 of 105