Новини

     
  

 

УЧАСТЬ У V ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ЛІТНІЙ ШКОЛІ «ОСВІТНІ ІНІЦІАТИВИ» - 2021

опубліковано 9 черв. 2021 р., 04:35 Катя Ярмак   [ оновлено 9 черв. 2021 р., 04:36 ]


З 1 по 5 червня 2021 року члени місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» Болотова О.М., Коротова О. С., Стаховська Л.М., Шабатин В.В. взяли участь у ювілейній Всеукраїнській літній школі «Освітні ініціативи» - 2021, що відбулась у місті Скадовськ та отримали сертифікати.

П’ять днів насичених інтенсивом, неймовірними зустрічами з відомими науковцями,  педагогами практиками з 16 областей України. Під час цікавих майстер-класів Байєр Ольги Миколаївни, Гавриш Наталії Василівни, Романюк Ірини Анатоліївни, Аксьонової Олени Петрівни, Кіндрат Інни Ростиславівни, Стребної Ольги Володимирівни учасники мали змогу удосконалити навички роботи з інноваційними технологіями, методиками, ознайомитись з ідеями та напрацюваннями відомих науковців, педагогів - практиків.

Учасники Літньої школи  мали можливість поспілкуватися з головним спеціалістом відділу дошкільної освіти МОН України Швачовою Оленою Іванівною та Головою Правління ВГО «Асоціації працівників дошкільної освіти» Омельяненко Ніною Володимирівною.

Приємною зустріччю, гордістю та цікавим майстер-класомз теми «Формування мовленнєвої компетентності –пріоритетні завдання гармонійного розвитку дитини дошкільного віку», поділилися  колеги нашого міста – вчителі-логопеди ЗДО №21 «Малятко» Гергало Катерина Василівна та Скрипак Валентина Іванівна.

Щиро дякуємо організаторам заходу за неймовірну атмосферу,  цікаві ідеї та  професійне спілкування! 


Участь БЗШ №20 у міжнародному проєкті ENGin

опубліковано 8 черв. 2021 р., 06:46 Лілія Бойко

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 долучилася до міжнародного проєкту ENGin. 5 лютого 2021 року між директором БЗШ №20 Борисюк О.Д. та Фондом Манофф був підписаний меморандум про співпрацю та партнерство. Координатором проєкту в БЗШ 20 стала педагог-орнагізатор, учитель англійської мови Підобід Н.І.

    ENGin - це неприбуткова організація, що пропонує безкоштовну якісну практику англійської мови українським учням та студентам. ENGin об'єднує тих, хто вивчає англійську мову, з англомовними однолітками з усього світу для проведення щотижневих онлайн-сесій. 

    Спочатку всі охочі учні 8-11 класів заповнили онлайн-анкету, потім їх  запросили на 15 хвилинну співбесіду англійською мовою на відповідність програмі. Ті учні, які успішно пройшли співбесіду, підписали з ENGin програмну угоду. Їм підібрали волонтера з США на основі переваг, інтересів і графіків, щоб забезпечити ефективне і взаємно приємне спілкування. Щотижня протягом трьох місяців однолітки з України та США спілкувалися онлайн на різні теми, вдосконалюючи свою розмовну англійську. 

    Вільне володіння англійською мовою відкриває багато перспектив у майбутньому, тому важливо подолати мовний та психологічний бар’єр, а найкраще це зробити практикуючи розмовну англійську з носіями мови. ENGin підтримує учнів і волонтерів протягом усієї їх участі в програмі за допомогою порад, ресурсів, які спрямовані на подолання труднощів, що виникають у процесі роботи. 

     Дізнатись більше про ENGin можна на сайті  https://uk.enginprogram.org/ та на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/enginprogram 

ЗАСІДАННЯ МІСЬКОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

опубліковано 27 трав. 2021 р., 12:36 Катя Ярмак


27 травня 2021 року відбулося підсумкове засідання міського методичного об’єднання керівників закладів дошкільної освіти у форматі Zoom-конференції.

  Керівник методичного об’єднання Атаманенко Л.В. проаналізувала роботу МО за навчальний рік, зазначивши, щоробота була плідною та змістовно та підведено підсумки анкетування керівників.

  В ході засідання керівників було ознайомлено з пріоритетними напрямками та формами  роботи методичного об’єднання у новому навчальному році.

Консультант КУ БМР «ЦПРПП» Романюк О.В. окреслила напрямки роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників щодо професійного зростання керівників закладів дошкільної освіти. Начальник відділу дошкільної освіти УОН Чуб О.В. окреслила завдання та організацію  роботи закладів дошкільної освіти у літній період. Всіма учасниками засідання було схвалено заходи, які заплановані на новий навчальний рік, адже вони є актуальними для поліпшення  роботи закладу дошкільної освіти. 

ВІТАЄМО ученицю БСШ №9 та її наукового керівника!!!

опубліковано 27 трав. 2021 р., 05:50 Лілія Бойко   [ оновлено 27 трав. 2021 р., 05:52 ]

ВІТАЄМО

ученицю 10-В класу

ВІКТОРІЮ ОШИЙКО

з перемогою  у міжнародній Програмі обміну майбутніх лідерів (FLEX) – програмі

культурного обміну, яка надає можливість учениці нашого закладу загальної середньої освіти безкоштовно навчатися у школі США, проживаючи в американській сім’ї протягом 2021/2022 навчального року.

Програма адмініструється організацією “American Councils” за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Учитель англійської мови –

 Шишко Інна Петрівна.

Секція для вихователів – методистів закладів дошкільної освіти БМТГ

опубліковано 27 трав. 2021 р., 00:41 Катя Ярмак


На базі закладу дошкільної освіти №27 «Червона Шапочка» відбулася підсумкова секція вихователів – методистів закладів дошкільної освіти БМТГ.

Під час роботи секції було проаналізовано роботу методичного об’єднання вихователів – методистів за 2020/2021 н. р. та підведено  підсумки діагностування даної категорії педагогічних працівників.

Романюк О.В., консультант КУ БМР ЦПРПП, окреслила пріоритетні напрями професійної діяльності педагогічних працівників ЗДО БМТГ на 2021/2022 н. р.

Вихователі – методисти ознайомилися із планами роботи методичних об’єднань для всіх категорій педагогічних працівників закладів дошкільної освіти на 2021/2022 н. р. та взяли участь у їх обговоренні.

Всі  педагоги висловили впевненість у тому, що теми заходів, пропонованих для розгляду  у наступному навчальному році, є актуальними в умовах сьогодення та сприятимуть підвищенню професійного рівня та фахової майстерності педагогічних працівників.


Про завершення та отримання сертифікату щодо оновленого Базового компонента дошкільної освіти

опубліковано 26 трав. 2021 р., 04:15 Катя Ярмак   [ оновлено 26 трав. 2021 р., 04:19 ]


Вітаємо колегу, консультанта з дошкільного виховання Комунальної установи Білоцерківської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Романюк Оксану Валеріївну, із завершенням навчання та отриманням сертифікату за програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників освіти щодо впровадження оновленого Базового компонента дошкільної освіти  (Державного стандарту дошкільної освіти) для забезпечення підготовки регіональних тренерів, анонсованого Міністерством освіти і науки України спільно з Держаною установою «Український інститут розвитку освіти» за участі авторського колективу розробників Стандарту дошкільної освіти.  

Учасниками навчання були представники 25 областей України різних конфесій дошкільної освіти. Навчання проводилося за Типовою програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо впровадження оновленого Базового компонента дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти)у період з 31.03.2021 по 21.05.2021 року за дистанційною, мережевою формами навчання шляхом проведення інтерактивних вебінарів, відеоконференцій, онлайн-практикумів, виконання самостійних робіт, підсумкового тесту, обговорення актуальних питань та обмін досвідом щодо впровадження оновленого Стандарту. Цікаво, насичено, професійно, позитивно. Подяка організаторам, модераторам, спікерам та всім учасникам. Успіхів у роботі!


Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів учнів-членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році!

опубліковано 18 трав. 2021 р., 04:48 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 18 трав. 2021 р., 22:27 ]


Перемога у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – це значне досягнення, потужна мотивація у розвитку власних здібностей, перспектива участі у міжнародних проєктах. 1 золота медаль, 3 – срібних і 8 бронзових - результат участі команди закладів загальної та позашкільної освіти нашого міста. Учні показали блискучий результат, за яким стоїть кропітка й наполеглива робота конкурсантів, їх наукових керівників, координаторів-наставників, наукових консультантів. Ми надзвичайно пишаємось здобутками юних МАНівців, які цьогоріч вибороли на 6 нагород більше, ніж торік!

Кращі юні науковці та їх наукові керівники:

І місце – Кабатов Тимур, учень 10 класу БСШ №9, секція “Англійська мова”,  науковий  керівник Шишко І.П.


ІІ місце – Ільницька Валерія, учениця 10 класу БНВО “Перша гімназія”,  секція “Французька мова”, науковий керівник Хмельницька І.В.

ІІ місце – Снігур Аліса, вихованка ЦПО “Соняшник”, секція “Археологія”, науковий керівник Гаврилюк В.Ю.

ІІ місце – Повзун Олександр, учень 11 класу БСПМШ №16, секція “Електроніка та приладобудування”,  науковий керівник Гаркуша О.І.


ІІІ місце – Кравець Дмитро, учень 10 класу БЗШ №6, секція “Журналістика”, науковий  керівник Омельченко Т.В.

ІІІ місце – Геращенко Даніїл, учень 11 класу БСПМШ №16, секція “Історія України”,  науковий керівник Потильчак С.Й.

ІІІ місце – Шквира Юлія, учениця 10 класу БНВО “Ліцей-МАН”,  секція “Історичне  краєзнавство”, науковий керівник Бурлака С.І.

ІІІ місце – Якименко Юлія, вихованка ЦПО “Соняшник”,  секція “Етнологія”, науковий керівник  Гаврилюк О.М.

ІІІ місце – Зелена Вікторія, учениця 10 класу БЗШ №21, секція “Гідрологія”, науковий керівник Мельник Л.М.

ІІІ місце – Климчук Олександр, учень 10 класу БЗШ №6, секція “Ботаніка”, науковий керівник Сабадин В.Я.

ІІІ місце – Михайлюк Дмитро, учень 10 класу БСШ №1, секція “Хімія”, науковий керівник Кушнір І.М.

ІІІ місце – Григорчук Олександра, учениця 10 класу БЗШ №17, секція “Екологія”, науковий керівник Злочевська Н.О.                                                  

Бажаємо нових перемог!

Засідання консультпункту вихователів середнього дошкільного віку з проблеми «Сюжетно-рольова гра як засіб соціалізації дітей з особливими потребами в закладі дошкільної освіти» у ДНЗ № 28 «Горобинонька»

опубліковано 13 трав. 2021 р., 22:55 Катя Ярмак


13.05.2021 р. на базі дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 28 «Горобинонька» відбулося засідання консультпункту для вихователів середнього дошкільного віку з проблеми «Сюжетно-рольова гра як засіб соціалізації дітей з особливими потребами в закладі дошкільної освіти».

Саме в дитинстві відбувається дозрівання людини, здатної гармонійно і ефективно адаптуватися до мінливого соціального середовища і виділити своє «Я» серед інших людей. Особливо важливі ранні етапи розвитку дитини, коли закладаються основи соціальних зв'язків, відносин із суспільством і відбувається його соціальне становлення. Основна проблема соціалізації дітей із особливими потребами – це відхилення від нормального становлення особистості. Це проявляється в емоційно-вольовій сфері, невпевненості в собі, зниження самоорганізації і цілеспрямованості тощо.

Саме сюжетно-рольова гра є ефективним засобом соціалізації дитини дошкільного віку, її  морально-етичного виховання. В грі дитина активно пізнає навколишній світ, стосунки між людьми, правила і норми поведінки, усвідомлює свої можливості, взаємозв'язки з іншими тощо. За допомогою гри дитина оволодіває усією системою людських взаємин, способами практичної і розумової діяльності; великим діапазоном людських почуттів; морально-етичними нормами, виробленими людством.


Вітаємо з перемогою у ХІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

опубліковано 11 трав. 2021 р., 23:34 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 12 трав. 2021 р., 05:23 ]

Підведено підсумки ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020/2021 навчвльному році (наказ МОН від 07.05.2021 № 513). 

Диплом конкурсу ІІІ ступеня нагороджено Стороженко Марію, ученицю 8 класу Білоцерківського навчально-виховного комплексу "Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня". 
Вітаємо Марію та її вчителя української мови та літератури Наталію Іванівну Ювхименко з високою нагородою. 

Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Бажаємо здоров’я, творчого пошуку та успіхів на шляху нових відкриттів!


Семінар-практикум для вихователів середнього та старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти з проблеми «Використання квест – технології в освітньому процесі сучасного закладу дошкільної освіти»

опубліковано 29 квіт. 2021 р., 23:18 Катя Ярмак


29 квітня 2021 року у форматі ZOOM – конференції відбувся  семінар-практикум для вихователів середнього та старшого дошкільного віку  закладів дошкільної освіти з проблеми «Використання квест – технології в освітньому процесі сучасного закладу дошкільної освіти»,  який відбувся на базі ЗДО (ясел-садка)  №4 «Снігуронька» Білоцерківської міської ради Київської області.

Вихователь – методист закладу Чередніченко Людмила Павлівна  розкрила питання «Використання квест – технологій в освітньому процесі сучасного закладу дошкільної освіти».

Вихователь Лоскучерява Людмила Анатоліївна  ознайомила учасників семінару з аспектами організації квесту в ЗДО.

Практичний психолог Прибульська Віра Іванівна висвітлила питання використання технології геокешинг в роботі з дітьми дошкільного віку.

Презентувала досвід роботи ЗДО №4 «Снігуронька» по використанню квест – технологій вихователь Ситніченко Ірина Григорівна

Проведений семінар – практикум переконав учасників в тому, що дана технологія використання квестів дозволяє піти від традиційних форм навчання дітей і значно розширити рамки освітнього простору.


1-10 of 135