Університет

Університет психолого-дидактичних знань

Склад

Керівник:

Гайдаєнко О.А. - методист науково-методичного центру управління освіти і науки;

Рада університету:

Растєгаєва Н.В. – голова ради університету, вчитель-методист БСШ № 9;

Федорченко Н.М. – практичний психолог методист ЦППіСВР, відповідальна за психологічний супровід роботи з молодими вчителями;

Галкіна Л.В. – заступник директора  з виховної роботи БСПМШ № 16, відповідальна за впровадження передового педагогічного досвіду з виховної роботи;

Самаріна В.М. – заступник директора з навчально-методичної роботи БЗШ №18, відповідальна за апробацію та  впровадження освітніх технологій та систем. 

Слухачі Університету: молоді вчителі, стаж роботи яких до 5 років.


 Засідання
29.11.2018
Відповідно до плану роботи управління освіти і науки 29 листопада 2018 року в навчально-методичному центрі психологічної служби директором НМЦПС Корнієнко Людмилою Володимирівною та методистом центру Федорченко Наталією Миколаївною було проведено засідання університету психолого-дидактичних знань для молодих вчителів з проблеми: "Особистісні кордони та правила взаємодії".  У ході заняття було визначенно поняття "особистісні кордони", їх види та прогалини в їх формуванні. У практичній частині педагоги вчились  розпізнавати, встановлювати та захищати  особистісті кордони.

УНІВЕРСИТЕТ 28.11


18.09.2018
18 вересня 2018 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відбулося перше засідання університету психолого-дидактичних знань для молодих учителів міста з проблеми «Психологічний комфорт молодого вчителя в школі. Перші кроки до майстерності». 

Методист науково-методичного центру управління освіти і науки Гайдаєнко О.А. ознайомила молодих учителів із планом роботи та завданнями університету психолого-дидактичних знань для молодих учителів на 2018/2019 навчальний рік, провела анкетування. Заступник директора з навчально-виховної роботи БЗШ № 7 ім. Г.Воробйова  Боженко Т.В. презентувала досвід роботи закладу та надала поради молодим колегам  щодо успішного професійного зростання.

У другій частина заняття працювали майстер-класи педагогів:

·        «Поетична студія «Поезія душі» (Попова Л.В., Олексієнко В.А., БЗШ №7)

·        «Технологія критичного мислення» (Середа О.І., БЗШ №7)

·        «Степ-аеробіка на уроках фізичної культури» (Михайленко В.М., БЗШ №7)

·        «Робота вчителя початкових класів в умовах Нової української школи» (Простапчук С.В., БЗШ №7)

·        «Створення та проведення уроку веб-квесту» (Линник В.М., БЗШ №7)

·        «Використання мобільних додатків як спосіб підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов» (Пилюта М.М., БЗШ №4)

Презентація ШМУ БЗШ № 7 322.02.2018


    Сприяння підвищенню фахового рівня, розвитку творчого потенціалу вчителя, удосконаленню майстерності, озброєнню новітніми знаннями, методикою та технологією навчання, полегшити роботу вчителя і закохати його в нашу справу – головна мета університету психолого-дидактичних знань для молодих учителів управління освіти і науки. 

        22 лютого в Центрі практичної психології відбулось чергове заняття університету з проблеми «Чим наповнено наше Я?».  Основною метою заняття було зазирнути у всій внутрішній світ, познайомитись з власними особливостями, емоціями та цінностями, навчитися відновлювати власні ресурси, використовувати прийоми позитивного мислення в різних життєвих та професійних  ситуаціях. Заняття проводила методист центру практичної психології Наталія Миколаївна Федорченко.

Університет 22.02.ppt

Comments