Школа методактиву

ШКОЛА МЕТОДИЧНОГО АКТИВУ

План роботи Секції керівників міських методичних об`єднань на 2020/2021 навчальний рік

Заняття Школи методичного активу. 16.03.2021

16 березня 2021 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 у форматі Zoom-конференції відбулося засідання Школи методичного активу з проблеми «Технології дистанційного навчання: як зробити уроки доступними для всіх» для керівників міських методичних об’єднань, творчих групп та спільнот Білоцерківської міської територіальної громади. 
В умовах тривалого карантину така тематика методичних заходів є надзвичайно актуальною. Педагоги школи Бессараб В.Ю., Дерега Ю.В., Жук І.П., Казанцева І.М., Кисленко О.О., Мельник Л.М, Суртмач О.М. разом із заступником директора з НВР Сергієнко Л.В. презентували комунікативний простір в освітньому середовищі навчального закладу для якісного дистанційного навчання. Колектив школи надає перевагу  всесвітньо відомим сервісам Google, які створили набір безкоштовних програм Google, розроблених спеціально для шкіл - G Suite for Education. Доступ до хмарних сервісів забезпечує  кожному учневі й учителю власну траєкторію саморозвитку та значно полегшує співпрацю. Було обговорено питання доступності онлайн-уроків для молодших школярів та здобувачів освіти старшої школи, використання різноманітних веб-ресурсів, взаємодії всіх учасників навчального процесу та дотримання академічної доброчесності. Також присутнім на онлайн-зустрічі було запропоновано алгоритм створення Google Форм та способи використання віртуальної дошки Jamboard. Технології дистанційного навчання часто допомагають учителеві вийти за межі навчальної програми: працювати з обдарованими учнями та брати участь у міжнародних проєктах, зокрема на платформі eTwinning.

Школа методичного активу


Заняття Школи методичного активу. 25.02.2020

25 лютого 2020 року в ліцеї «Білоцерківський колегіум» відбулося засідання методичного активу з проблеми "Концепція Нової української школи і новий учитель: від теорії до практики". Відкрила засідання методист науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Гайдаєнко О.А. З вітальним словом виступила директор ліцею Склярова Г.М.

Заступник директора ліцею Яременко Л.П. ознайомила присутніх зі змінами соціальної і професійної місії педагога в контексті європейського професіоналізму із збереженням кращих ментальних українських характеристик, з функціями вчителя Нової української школи та його ролями у освітньому процесі загалом та індивідуальній освітній траєкторії дитини зокрема.

Кравчук Н.Л., учитель англійської мови, поділася досвідом учителів колегіуму по участі у міжнародних проектах: GoCamp, GoCamp After school, eTwinning. Наталія Леонідівна продемонструвала відеоролики, створені ліцеїстами в рамках цих проектів, та розповіла про роботу у літньому мовному таботі і ролі  волонтерів-іноземців у формуванні мовної компетентності учнів.

Авер’янова Г.М., учитель біології, екології, експериментального інтегрованого курсу «Природничі науки», ознайомила присутніх із особливостями викладання інтегрованого курсу «Природничі науки», акцентувала увагу на тому, що даний курс безпосередньо спрямований на формування життєвих компетентностей учнів.

Учасники засідання методичного активу з приємністю відзначили гостинність, з якою їх зустріли і супроводжували у стінах ліцею, високий професіоналізм педагогів закладу, затишну та комфортну атмосферу, сприятливу для навчання та праці.

Зрозуміло, що зазначений захід – то лише фрагмент системної роботи команди на чолі із директором, яка вболіває за процес і результат освітньої діяльності. Успішність залежить від професіоналізму, підтримки з боку колег і керівництва, матеріального забезпечення та простого бажання працювати та вдосконалюватися задля досягнень учнів, колективу та  всього закладу.

Презентация Google


Comments