Фахові конкурси

VІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель»

6 жовтня 2015 року відбудеться VІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель». Участь у конкурсі безкоштовна.

Конкурс відбудеться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 31.10.2014 року №1/9-568 (з повним текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Соняшник» gra-sonyashnyk.com.ua у розділі «Правила та документи» або ТУТ).

Реєстрація на конкурс почалася 24 вересня 2015 року.

 

 

ІІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів природничих предметів «Геліантус-учитель» – 2016.

23 березня 2016 року відбудеться ІІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів природничих предметів «Геліантус-учитель» – 2016. Участь у конкурсі безкоштовна.

Конкурс відбудеться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.05.2015 року №2/2-14-927-15 (з повним текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» helianthus.com.ua у розділі «Правила та документи») або тут.

Реєстрація на конкурс почнеться 1 лютого 2016 року.

 

"Вчитель року"

2015/2016 навчальний рік
  • Наказ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 12.10.2014 №120 "Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2016”". (Переглянути/Завантажити)
2014/2015 навчальний рік
  • Наказ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 25.12.2014 №144 "Про підсумки міського туру конкурсу “Учитель року-2015”" (Переглянути/Завантажити)
  • Наказ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 03.11.2014 №124 "Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2015”". (Переглянути/Завантажити)
2013/2014 навчальний рік
  • Наказ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 08.11.2013 №169 "Про підсумки міського туру конкурсу “Учитель року-2014”" (Переглянути/Завантажити)
  • Наказ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 19.09.2013 №136 "Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2014”" (Переглянути/Завантажити)

КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ МІСТА

То хто ж вони — відважні педагоги, 

Що вибрали професію святу? 

Вони ступили на важку дорогу, 

Вони щодня в майстерності ростуть. 

14 листопада в місті Біла Церква відбувся фінал міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Багато років поспіль управління освіти і науки Білоцерківської міської ради збирає на це традиційне свято талановитих освітян, які продемонстрували високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності . Значення конкурсу - величезне. Участь у ньому підвищує статус педагогічної професії, стимулює вчителя до підвищення професійної компетентності, набуття позитивного досвіду, допомагає визначити кращих педагогів. Цей конкурс - це своєрідний підсумок фахової майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, особистих методичних знахідок, володіння сучасними освітніми технологіями; це новий етап на шляху до підняття престижу учительської праці, авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. До того ж – це свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, час вшанування відважних, одержимих педагогів, що наважились піти на випробування, аби утвердити своє професійне «Я». 

У цьому навчальному році в 5 номінаціях взяли участь 26 педагогів міста з різних фахів. По завершенні 4 етапів конкурсу в місті традиційно проводиться урочисте підбиття підсумків, на якому переможці презентують свої педагогічні ідеї. Цей захід – свято творчості й досягнень, натхнення й перемог. Учасників, лауреатів і переможців конкурсу привітали їх вихованці, а начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович, завідувач науково-методичного центру Паливода Інна Павлівна та голова міської організації профспілки працівників освіти і науки Чепурченко Валентин Павлович вручили дипломи, нагороди та пам’ятні подарунки. 

Переможцями в номінаціях стали Мікніс А. С. - учитель трудового навчання Першої Білоцерківської гімназії, Пітерська О. В. - учитель світової літератури БЗШ № 18, Повстянко О. В. - учитель початкових класів 

БЗШ № 6, Яременко Л. П., учитель географії Білоцерківського колегіуму Ерудовані і творчі, толерантні й вимогливі, веселі й життєлюбні – саме такими є цьогорічні переможці конкурсу. Їх життєве кредо – творити добро, поважати людську гідність, вчитися допомагати в цьому іншим. Тож побажаємо їм успіху на обласному етапі конкурсу!

Кращі серед кращих

21 жовтня в Білій Церкві розпочався  другий етап  міського туру  Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Учитель року - 2014»  - демонстраційні уроки.  У 5 номінаціях конкурсу  беруть участь 22 педагоги закладів освіти міста. Перший етап – оцінювання матеріалів та співбесіди з учасниками  –  залишився позаду, і зараз конкурсантів та членів журі  гостинно зустрічає  ошатними кабінетами та розумниками-учнями  Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів  № 16, на базі якої й проходять відкриті  конкурсні уроки. Педагоги-учасники конкурсу демонструють  високий рівень фахових знань, особисті методичні знахідки,   володіння сучасними освітніми технологіями та надзвичайну професійну майстерність  у процесі творення справжнього дива під назвою “урок”. А співавторами цього дива стають учні закладу, активно співпрацюючи з кожним із конкурсантів, підтримуючи та надихаючи їх своїми знаннями й бажанням   вчитися. Тож побажаємо журі обєктивності  та виваженості при визначенні найкращих.

"Шкільна бібліотека"
  • Наказ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 03.09.2013 №121 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» в закладах освіти м. Білої Церкви у 2013/2014 н.р.". Завантажити

Методичні конкурси

"Вихователь року"


"Педагогічний дебют"

З метою розкриття творчого потенціалу молодих учителів, зміцнення мо­тивації до педагогічної діяльності, престижу професії вчителя, розвитку мо­лодіжних педагогічних ініціатив управлінням освіти і науки Біло­цер­ків­сь­кої міської ради протягом квітня 2014 року було проведено ІІ міський кон­курс «Педагогічний дебют», у якому цьогоріч узяли участь 13 молодих учи­те­лів міста з 11 навчальних закладів: БЗШ № 3, 4, 5, 6, 15, 18, 22, БСШ № 1, БНВО, гімназії № 2 та колегіуму. Конкурсанти лише нещодавно влилися в ос
­вітянські колективи, але вже наважилися поділитися своїми першими пе­да­го­­гічними знахідками і досягненнями.

Сучасній школі потрібен учитель-професіонал, здатний до само­на­вча­н­ня, самовдосконалення та саморозвитку, учитель-дослідник, який постійно шу­­кає, аналізує, апробує інноваційні методи й фо­р­­ми ефективного вирішення конкретних завдань освіти, навчання та ви­хо­ва­ння. Конкурс «Педагогічний дебют» засвідчив, що освітянські колективи на­вча­льних закладів Білої Цер­к­ви виростили з молодого спе­ціа­ліста вчи­теля, який упевнено почувається у сві­ті педагогічних інновацій і змін та наполегливо працює над підвищенням рівня своєї фа­хової май­с­те­­р­ності.

Звичайно, на шляху професійного становлення багато залежить від са­мо­го молодого спеціаліста. Але не лише якісна фахова підготовка й особистісні ха­рактеристики визначають результат учительської праці. Як стверджував А. Ма­каренко, «справжнім учителем-вихователем можна стати після роботи в хо­рошому педагогічному колективі через кілька років». Таку ж думку мав і В. Сухомлинський: «Молодий спеціаліст стає хорошим учителем, перш за все, дякуючи обстановці творчої праці педагогічного колективу й учнівського». Але творчі роботи конкурсантів засвідчили, що молоді вчителі Бі­лої Церкви зуміли подолати перші труднощі і переконалися, що професія, яку вони обрали, – єдина і на все життя.

Конкурс складався з трьох етапів: оцінювання матеріалів молодих пе­да­гогів з обраної тематики, відкритий урок і презентація проекту «Моя іні­ціа­тива в освіті». Члени журі відзначили  високий рівень організації та про­ве­дення конкурсантами навчальних занять, ґрунтовність підготовлених ма­теріалів, креативність і артистизм під час презентації педагогічних проектів.

25 квітня 2014 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ сту­пенів № 15 відбувся заключний етап конкурсу, під час якого фіналісти пре­­зен­тували свої проекти «Моя ініціатива в освіті» і виконували творче за­вда­ння, яким цього року було складання сенкану до поняття «дитино­це­н­т­ризм».

За результати всіх етапів було підбито підсумки конкурсу. Переможцем  ІІ міського конкурсу «Педагогічний дебют» стала Рибченко Тетяна Мико­ла­їв­на, учитель української мови і літератури Білоцерківської гімназії № 2. Ди­пло­мами ІІ ступеня нагороджено Радич Л. В. (БСШ № 1), Ку­бі­кову К. О. (БЗШ № 18), Боженко Ю. М. (БЗШ № 6). Дипломами ІІІ ступеня відзначено Мельник А. О. (БЗШ № 3), Ковальського В. Л. (БНВО), Порубанську Ю. В. (БЗШ № 5), Киришун І. М. (БЗШ № 3), Кучер Ю. В. (БЗШ № 15). Ди­пло­ма­ми учасників було нагороджено Руденко Я. П. (колегіум), Ковтун Ю. Д. (БЗШ № 6), Барахніна К. А. (БЗШ №4), Цимбал О. Ю. (БЗШ) № 22.

Молоді педагоги показали свої глибокі теоретичні знання та практичні вмі­ння, досвід роботи, який став для них уроком самопізнання, само­ст­ве­р­д­же­ння, розуміння і співпраці. Безсумнівно, свою місію конкурс виконав, адже створив атмо­сферу педагогічного навчання, творчості.

Вітаємо молодих колег і бажаємо подальших успіхів на освітянській ниві!!!

Comments