Інформатика

1. Нормативно-правова база
2. Навчальні програми

Навчальні програми для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти)
Навчальні програми для 5-9 класів загальноосвтніх навчальних закладів
  1. Інформатика
Навчальні програми для 8-9 класів для загальноосвітніх навчальних закладів (класів) з поглибленим вивчення окремих предметів
Навчальні програми для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Інформатика

рівень стандарту

академічний рівень

рівень поглибленого вивчення

профільний рівень3. План роботи ММО

4. Методичні рекомендації


5. Олімпіада, конкурси 

   

6. Робота ММО

Семінар-практикум для вчителів інформатики

Майбутнє світу і будь-якої країни залежить від того, наскільки добре учні будуть підготовлені до дорослого життя, наскільки добре вони володіють компетентностями ХХІ століття.

21 жовтня на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики «Формування інформатичної компетентності при викладанні інформатики». 

Із вступним словом до учасників зібрання звернувся , директор БСШ №12 Вітюк О.П.. Олексій Панасович розповів про особливості викладання інформатики у спеціалізованій школі №12.

До учасників семінару звернулась методист науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Паламарчук О. М.. Ольга Миколаївна акцентувала увагу присутніх на тому, що основним завданням сучасного вчителя є формування навичок, які допоможуть стати успішним професіоналом своєї справи, щасливою людиною. Саме у зв’язку з  поглибленням інформатизації суспільства першочерговою запорукою успішного оволодіння предметними та професійними компетентностями виступає інформатична компетентність. Вона передбачає не тільки  вміння працювати з різноманітними інформаційними матеріалами, але і формування компетентностей, що забезпечують учневі ефективне використання ІКТ у своїй подальшій навчальній і професійній діяльності.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель інформатики вищої категорії, учитель-методист БСШ № 12 Бодрик О.О. ознайомила присутніх із особливостями формування інформатичної компетенції при викладанні інформатики. 

Учитель інформатики вищої категорії, учитель-методист БСШ № 12 Журибеда О.А. провела практичне заняття «Методика розв’язання олімпіад них задач з інформативних технологій» де проаналізувала зміст олімпіадних задач та поділилася досвідом їх розв’язання. 
Присутні також мали змогу побувати на відкритому уроці інформатики (тема: «Реалізація умовних конструкцій; умовне форматування»), який провела в 10 класі Журибеда О.А.
Підбиваючи підсумки, присутні поділилися враженнями від семінару-практикуму та виробили методичні рекомендації.

 

              Comments