Інформатика

1. Нормативно-правова база
2. Навчальні програми

 Класи
(рівні)
Рік затвердження програми   Посилання
                                                                        Основна школа ( 5-9 класи)

 9

2015

Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів з інформатики для 5-9 класів
(учні не вивчали інформатику в початковій школі)

 8-9

2016 

Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів з інформатики для 8-9 класів 
(з поглибленим вивчення інформатики)
                                                                        Старша школа ( 10-11 класи)3. План роботи ММО

4. Методичні рекомендації

5. Олімпіада, конкурси 

Інформатика

Інформаційні технології
   

6. Робота ММО

Семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми «Реалізація наскрізних змістових ліній на заняттях з інформатики»

12 лютого 2020 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради Київської області відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики з проблеми «Реалізація наскрізних змістових ліній на заняттях з інформатики».

У теоретичному блоці семінару заступник директора з НВР, вчитель інформатики Волкова О.Б. презентувала роботу шкільного методичного об’єднання вчителів інформатики з питання формування ключових компетентностей учнів через призму інтеграції та реалізації наскрізних змістових ліній навчальних програм на заняттях з інформатики.

Практичний блок семінару складався з двох частин: уроку інформатики в 7-Б класі на тему: «Діаграми, їх об’єкти та властивості» (вчитель Бількевич Л.Ю.) та веб-квесту «Безпека в Інтернеті» для учнів 6-Б класу (вчитель Шубенко Л.О.). Учасники семінару мали можливість спостерігати реалізацію наскрізних змістових ліній як засобу інтеграції ключових та предметних компетентностей учнів під час навчальних занять, проведених у різних формах.

Захід завершився обміном вражень та виробленням методичних рекомендацій.


Матеріали семінару 


Семінар-практикум для вчителів інформатики

Майбутнє світу і будь-якої країни залежить від того, наскільки добре учні будуть підготовлені до дорослого життя, наскільки добре вони володіють компетентностями ХХІ століття.

21 жовтня на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики «Формування інформатичної компетентності при викладанні інформатики». 

Із вступним словом до учасників зібрання звернувся , директор БСШ №12 Вітюк О.П.. Олексій Панасович розповів про особливості викладання інформатики у спеціалізованій школі №12.

До учасників семінару звернулась методист науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Паламарчук О. М.. 

Ольга Миколаївна акцентувала увагу присутніх на тому, що основним завданням сучасного вчителя є формування навичок, які допоможуть стати успішним професіоналом своєї справи, щасливою людиною. Саме у зв’язку з  поглибленням інформатизації суспільства першочерговою запорукою успішного оволодіння предметними та професійними компетентностями виступає інформатична компетентність. Вона передбачає не тільки  вміння працювати з різноманітними інформаційними матеріалами, але і формування компетентностей, що забезпечують учневі ефективне використання ІКТ у своїй подальшій навчальній і професійній діяльності.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель інформатики вищої категорії, учитель-методист БСШ № 12 Бодрик О.О. ознайомила присутніх із особливостями формування інформатичної компетенції при викладанні інформатики. 

Учитель інформатики вищої категорії, учитель-методист БСШ № 12 Журибеда О.А. провела практичне заняття «Методика розв’язання олімпіад них задач з інформативних технологій» де проаналізувала зміст олімпіадних задач та поділилася досвідом їх розв’язання. 
Присутні також мали змогу побувати на відкритому уроці інформатики (тема: «Реалізація умовних конструкцій; умовне форматування»), який провела в 10 класі Журибеда О.А.
Підбиваючи підсумки, присутні поділилися враженнями від семінару-практикуму та виробили методичні рекомендації.

 

Відео Документів Google

              Comments