Всеукраїнський фестиваль "Наука на сцені"

опубліковано 27 вер. 2016 р., 23:32 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 28 вер. 2016 р., 00:20 ]
Science on Stage Ukraine запрошує вчителів середніх шкіл, ліцеїв та коледжів з надзвичайними ідеями викладання природничих наук! 
Запрошуємо взяти участь у національному відборі на Європейський фестиваль Science on Stage, який відбудеться з 29 червня у 2017 році в         м. Дебрецен (Угорщина)! У фестивалі можуть узяти участь вчителі біології, хімії, фізики, математики та інформатики, а також викладачі молодшої школи з проектами природничо-наукового профілю та продемонструвати свої найбільш інноваційні ідеї.  

Програмний комітет очікує на описи проектів до 15 жовтня 2016 року. Опис проекту англійською мовою (документ у форматі Word обсягом до 1 сторінки плюс презентація PowerPosnt (українською, російською або англійською мовою) обсягом до 2 мегабайт не більше 15 слайдів або посилання на відео, наприклад, в youtube) просимо надсилати на електронну адресу nataliyakazachkova@gmail.com 
10-12 переможців Всеукраїнського відбору будуть рекомендовані Європейським відбірковим комітетом (складається з представників країн ЄС) до участі в Європейському фестивалі наприкінці червня та на початку липня 2017 року в м. Дебрецен, Угорщина. 

Надсилайте запитання та заявки на участь nataliyakazachkova@gmail.com  та шукайте детальну інформацію на сайтах: 
http//:physics-technology.karazin.ua/research/naukovi-konferentsii/Konferentsiya-SOS2016
http//:htuni.univer.kharkov.ua/ivt/sos2016.htm
Comments