Запрошення на засідання Наукової школи країнознавства і туризму в НАУ

опубліковано 4 лист. 2020 р., 00:48 Олена Гайдаєнко
5 листопада 2020 року о 15.00 Інститут інноваційних освітніх технологій спільно з Факультетом міжнародних відносин Національного авіаційного університету проводить Наукову школу країнознавства і туризму для учнівської молоді. Долучитися можуть усі бажаючі школярі. Захід безкоштовний. 
Програмою заходу передбачено лекцію «Гора Говерла: перлина України». Лектор – Лесь Ірина Олександрівна, кандидат юридичних наук, доцент, заступник декана з виховної роботи Факультету міжнародних відносин НАУ.

Говерла – одна із найвищих гір України. Про неї багато хто чув, бачив, а дехто навіть і відвідав її особисто. Чим же приваблює щорічно така вершина тисячі туристів? Чим вона особлива? Адже лише сильні духом, сміливі, відважні та витривалі зможуть дістатися до найвищої гори України – Говерли. Які особливості підйому на гору, про що варто пам’ятати туристу – новачку та які заходи безпеки слід дотримуватися піж час підйому про це та інші цікаві речі ви дізнаєтеся на осінній сесії наукової школи країнознавства і туризму НАУ.

Формат проведення школи – онлайн на платформі ZOOM.
Підключитися за посиланням: 
Ідентифікатор конференції: 545 714 3959
Код доступа: 224933
Адреса проведення: м. Київ, Національний авіаційний університет, просп. Любомира Гузара, 1.
Модератор Інститут інноваційних освітніх технологій, Центр обдарованої учнівської молоді НАУ. Довідки: (044)406-72-09, e-mail: obdarovana@nau.edu.uahttps://www.facebook.com/obdarovana
Comments