Запрошення на Онлайн-толоку EdCamp Ukraine #5 та інструкції, як приєднатися

опубліковано 29 жовт. 2020 р., 00:31 Лілія Бойко
Добридень!

Команда EdCamp Ukraine запрошує Вас на Онлайн-толоку EdCamp Ukraine #5 – «Гідність. Мир. Освіта» у п’ятницю, 30 жовтня 2020 року, з 13:30 до 20:00.

Ця толока буде особливою, бо в програмі:

1 – Орієнтаційний вебінар для організації і проведення Всесвітнього Дня Гідності 2020 «Як провести Всесвітній День Гідності у своєму закладі освіти» (з 14:30 до 17:00).
2 – Дві онлайн-дискусії за результатми прямого етеру з Далай-ламою XIV (з 16:00 до 19:30): «Освіта для миру», «Пандемія і її вплив на людство».
3 – Традиційні компоненти програми (13:30 – 14:20, 17:10 – 18:00, 19:40 – 20:00): Стратегії швидкої допомоги програми СЕЕН, Мовна ПідКЛЮЧка, Бібліотечка, Руханки, Закриття.

Нижче – докладна інформація про повну програму події, покликання на вхід до вебінарних кімнат та коментар щодо сертифікатів підвищення кваліфікації.
Ми врахували усі пропозиції і цю толоку спланували у п’ятницю, з другої половини дня. Разом із тим нагадуємо, що Ви можете долучитися у будь-який час, на ту сесію, яка потрібна саме Вам.
До того ж ми зробимо відеозаписи усіх сесій Онлайн-толоки #5, вони будуть опубліковані на YouTube-каналі EdCamp http://youtube.com/c/edcampukraine, Ви зможете переглянути їх у зручний для Вас час.

Якщо Ви ще не реєструвалися для участі в онлайн-толоці #5: 
- уважно ознайомтеся з усією інформацією нижче,
- підключайтеся за посиланнями до вебінарних кімнат у день події,
- якщо Вам важливо отримати після події сертифікат про підвищення кваліфікації, то зареєструйтеся ось тут http://bit.ly/applygdignityukraine2020 (через форму реєстрації на проведення Усесвітнього Дня Гідності), до 08:00 31 жовтня – на численні прохання ми додатково відкрили форму та після толоки надішлемо всім посилання на підсумкову рефлексійну форму, за результатами якої надаватиметься сертифікат.

Онлайн-толока EdCamp Ukraine #5 присвячена темі «Гідність. Мир. Освіта» та сприятиме пошуку інструментів, поширенню своєчасної інформації, перевірених порад та кращих практик у педагогічній діяльності.

Цього разу початок о 13:30, зустрічаємося у ПЕРЕМОВНІЙ #1 за покликанням http://bit.ly/toloka5onlineedcamp.

Повна програма події у PDF-форматі ось тут http://bit.ly/agendaonlinetoloka5edcamp
У програмі Ви також знайдете і покликання для входу до інших вебінарних кімнат.
Важливо: покликання почнуть працювати за годину до початку толоки.

Під час Онлайн-толоки Ви зможете поставити запитання усім спікеркам і спікерам. Ведучі – Олександр Елькін і Олена Масалітіна.

Після завершення Онлайн-толоки, за бажання, можна буде отримати сертифікат про підвищення кваліфікації. Усі докладні інструкції про це надішлемо в наступному листі, після події. Ознайомитись з програмою підвищення педагогічної кваліфікації «Онлайн-толока EdCamp Ukraine: для розуму і серця. #5 Гідність. Мир. Освіта» можна ось тут https://bit.ly/programonlinetoloka5edcamp.

Онлайн-толока EdCamp Ukraine #5 проходитиме, як і завжди, у закритих вебінарних кімнатах.


ПРОЙТИ ТЕСТ СИСТЕМИ 
Радимо заздалегідь зробити перевірку системи. Це спеціальний тест, що менш ніж за 30 секунд допоможе знайти причину проблеми.
Щоб пройти тест, перейдіть за посиланням https://myownconference.com.ua/tester та натисніть кнопку Перевірити.

Якщо Ви не можете увійти до кімнати, не чуєте ведучого / ведучу, або у Вас виникли інші технічні проблеми, спочатку оновіть сторінку. 
Радимо приєднатися заздалегідь, хвилин за 15-20, щоб мати час ознайомитися з інтерфейсом та перевірити технічну готовність. Щоб урахувати всі технічні моменти, будь ласка, ознайомтеся з пам’яткою для участі https://bit.ly/2KYJi1U.

Ну що, наче все врахували?..

Запасайтеся водичкою, готуйте записники й ручки, проінструктуйте домашніх – як найкраще вони можуть допомогти Вам цілком поринути в онлайн-толоку зі спільнотою відповідального вчительства, формуйте власний маршрут події – і скоро зустрінемося онлайн!

Щиро дякуємо партнерам проєкту – Посольству США в Україні та Громадській службі миру – GIZ Україна!


З радістю, нетерпінням та любов’ю –


натхненник EdCamp в Україні,
член Громадської ради
Міністерства освіти і науки України
Олександр Елькін і команда EdCamp Ukraine EdCamp Ukraine

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства!

Comments